NaujienosRenginiai

„Laikas čia niekas – o kas tas laikas?“ [Granatos fest repo scenos apžvalga]

„Laikas čia niekas – o kas tas laikas?“ – senoje HHB kovoje repavo Ganjamanas, o vėliau dar pridūrė „man negana flow, man negana balso… garso, aistros, kaip *rabategai finansų“… Ir nors šios repo kovos tema buvo „Psichiatrijos Klinika“ visgi šias puikias eilutes norėtųsi pasisavinti ir pritaikyti festivaliams. O kaip gi be jų? O kaip gi be „Granatų“ – jų repo palapinių ir net visos repo scenos. Kur laiko tikrai neskaičiuosite ir laikrodžiai gali likti namie.

Na, o Lietuvos repo scenoje atrodo, kad galioja ta pati taisyklė, kaip ir vyrų krepšinio rinktinėje – visada kažkam trūksta vieno kito „vardo“, tačiau visada tikimąsi daug, o tuščios vietos nelieka ir likti negali. Taip šiemet ir „Granatose“, kad visa repo scena bus solidžiai pilna atlikėjais ir dar paminėsite šiuos žodžius – „bus pilna žmonėmis, kurie tūsins iki vėlyvos nakties ar net aušros“.

Visus atlikėjus tiksliausiai pristato Jamos posmai:
[ytp_video source=”2xPQfrn2DQY”]

Tikrai bus daug įdomių momentų. Nuo pat pradžių dar gan anksti vakare ant scenos lips Willie Valo ir tai bus pirmasis šios grupės pasirodymas. Vėliau mikrofonus jau perims patirtis. Visų pirma, Sindikatas kartu su daugybės, jų gabalų tekstus mintinai mokančių, žmonių palaikymu. Po to atgimę JBC, o dar vėliau, jau visai įsinaktinėjus, Mad Money, kuris festivalyje turėtų jaustis užtikrintai, tarsi namų arenoje.

Ir jei tikėjotės šeštadienį ramiai ilsėtis – jūs klystat. Šeštadienio diena bus pozityvas, kuriam diriguos tokie maestro, kaip: Šventinis Bankuchenas, Jama & W ir Despotin Fam. Patį vakarėlį pradės Skoolz, kol galiausiai, kaip ir priklauso gilią naktį scenoje išvysime ThemYouAndm3 kartu su Micro One.

Susitinkame „Granatose“, bus daug visko, o jei savaitgalį negalėsite būti Rumšiškėse – įsijunkite ir žiūrėkite hiphopo pasirodymus gyvai per http://lnkgo.alfa.lt/ .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close