AlbumaiNaujienos

Laikas pratrinti dulkes… savaitės albumas Homeboy Sandman – “Dust” #69

Picasso sakė, kad menas reikalingas tam, kad valyti dulkes nuo mūsų sielų kasdieninio gyvenimo… panašu, kad su savo nauju albumu Homeboy Sandman nutarė padaryti generalinį valymą savo klausytojų sieloms. Savo ruoštu Gatvės Lyga nutarė jam padėti ir padėti pristatyti jį jums.

Žmonės įrašinėja albumus dėl įvairių priežasčių, norėdami išgarsėti, uždirbti, paskleisti savo idėjas iš pykčio, pavydo, neturėjimo ką veikti… na, o Homeboy Sandman ko gero norėjo tiesiog gerai praleisti laiką, pasidalinti mintimis ir gera nuotaika. Kad viskas būtų stilinga ir taip, kaip jam atrodo turi būt.

“Dust” muzikinę pusę Homeboy patikėjo savo senam bičiuliui Mono En Stereo anksčiau žinomu, kaip El RTNC, 13-tais metais Homeboy buvo kartu su juo išleidęs savo “Kool Herc: Fertile Crescent” EP. Kiek galima pastebėti Homeboy mėgsta atiduoti savo albumus į vieno beatmakerio rankas, užtenka paminėti vien jo paskutinį bendrą albumą su Edan arba 3 EP seriją kartu su Aesop Rock. Homeboy kažkada sakė, jog jam labai patinka keisti savo muzikinę aplinką, eksperimentuoti su garsu. Nors tiesą sakant albumas iš albumo Homeboy sugeba išlaikyti savo esminį stilių, nors jo repavimo maniera labai dažnai ir keičiasi gabalas nuo gabalo.

Man visada patiko tai kaip Homeboy dėlioja savo mintis, tai kaip jis supina savo istorijas, atranda istorijas ten, kur viskas pasakyta arba kiti nemato nieko įdomaus. Po tiek metų ir albumų jis liko vienas iš tų MC, kuris vis dar gali nustebinti.

Kalbant apie svečius, Homeboy nutarė susitvarkyti vienas, tik į vieną gabalą pakvietė porą svečių – Melo Music globojamą Quelle Chris ir naujos kartos NY’ko undergroundo legendą  Your Old Droog, ir patikėkit ne veltui.

Taigi, kaip jūs jau supratot albumas išties įdomus, jo galima klausyti dar ir dar + jis negrūzina, jis kabina, pralinksmina, priverčia linguoti. Mellow Music tikrai nesuklydo perpirkdami Homeboy iš jo ilgametės šeimos Stones Throw Records… dar vienas klasikinis albumas į jų katalogą. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šios savaitės svečiai Lilas ir Inomine! Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close