AlbumaiNaujienos

Last Jazz Club – Jazz Is… [savaitės albumas #21]

Vienas protingas hiphopo veteranas kartą pasakė, kad Disco muzika tau hiphopo motina , Reggae jo tėvas… tokiu atveju Jazz tai jo karštai mylimas ir labai gerbiamas senelis. Šiai savaitei Gatvės Lyga parinko šį bei tą specialaus, šį bei tą prisotinto ir supinto iš meilės jazzui. O kartu ir ypatingai smagu, kad už šio albumo stovi naujos kartos atstovai – reiškias tradicija tęsiasi!

Last Jazz Club yra dviejų žmonių bendras projektas. Pirmasis yra šio projekto balsas, kilęs iš saulėtos Kalifornijos, MC atstovaujantis Missing Children Records – Veks. Antrasis atstovauja Danijos beatmakerių ir DJ’ų gildiją – Mike B. Nežiūrint į atstumą skirianti juos – Veks ir Mike B jau kurį laiką įrašinėja ir leidžia ką nors kartu . “ Jazz is…” nėra jų pirmas bendras darbas, bet ko gero tai yra laukiamiausias jų darbas. Būtent šitas albumas yra savičiausias visos jų veiklos sumanymas. Digital albumo versija pasirodė rugsėjo 21 dieną, bet jau iki to laiko albumas buvo vadinamas vienu iš geriausiu 2018-tų metų albumu. Džiugu, kad neužilgo dienos šviesą turėtų išvysti ir fizinė albumo versija.

Kalbant apie albumą iškart perspėju, kad tai nėra gyvai įrašytas darbas, ir kiek suprantu jame yra tik keliose vietose panaudoti gyvi instrumentai. Mike B sugebėjo perkelti Jazz’o nuotaikas ir sielą šių laikų žaislų pagalba + plius vinilų traškesys, iki skausmo pažįstami samplai… ir bytai priverčiantys ritmiškai linguoti. Mike B viso albumo metu gan gerai atliko savo darbą ir kaip DJ, tik poroje gabalų jis pakvietė kvestinį DJ’ų vardu Jabba Tha Kut. Auksinė formulė MC ir DJ… nors ir užmiršta naujos kartos, bet iki dabar ji veikia.

Savo ruožtu Veks puikiai susitvarkė su savo partijomis. Smagus neįprastas balso tembras, linksmas repavimas, improvizacijos, kurios yra tarsi pagarba jazzo tradicijoms… Plius Veks puikus poetas, jo įdomu klausyti… jis įmantrus MC. Bet be minėtų pagrindinių veikėjų yra albume ir keletas svečių. Žinomų ir tiesiog draugų iš Epidemic grupės MC:  Hex One, legendinis One Be Lo, Storykid, Blame One, gan aktyvus pastarųjų laikų Main Flow, Still Waters ir  Ric Scales.

Taigi šią savaitę ypatingas albumas, norim tikėtis jis patiks bei užvaldys ir jūsų playlistą. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close