AlbumaiNaujienos

Legendinis The Roots MC pristato karštą solo EP [Black Thought – Streams Of Thought Vol. 1] #5

Vasara prasidėjo  gan įdomiai – 9Th Wonder paleido net porą projektų, prie kurių pridėjo savo ranką … pirmas mixtape su gan kontraversišku Drake. Nežinančiu ką daryti su visa ta kritikos banga į savo adresą. O antras ilgai žadėtas legendinio Black Thoughts penkių gabalų debiutas – ‘Streams Of Thought Vol. 1’.

Ilgametis legendinės grupės The Roots MC, jau senokai vis užsimindavo, kad pradės savo solo karjerą… tačiau iki šiol matyt vis neatsirasdavo laiko (ko gero per nelyg buvo užimtas su Tonight Show J ). Galima aišku prisiminti jo bendrą darbą su J.Period  – ”The Live Mixtape” išleistą 2015-tais. Bet, kaip Black Thoughts jau nekartą minėjo jis neskaito šio mixtape’o debiutiniu darbu, nes labai jau daug jame buvo surišta su jo grupe ir jos leidybine firma. Prieš 6 mėnesius ponas vėl užsiminė apie savo solo, ir netgi padarė nerealų 10-ties minučių freestylą pas poną Funk Flex’ą HOT97 eteryje.

Ir štai pirmą vasaros dieną į interneto platybes buvo paleistas pirmas iš trijų žadamų EP. 5 gabalai, 17 minučių ir beveik viskas prodiusuota jau minėto 9Th Wonderio. Plius reikia paminėti The Soul Council, kuris, ar kurie – irgi pasirūpino EP muzikine puse. EP iškart pritraukė ypatingą kritikų ir gerbėjų dėmesį ir išties suprantama kodėl.

Reikia paminėti, kad be pačio kaltininko, EP dar galima išgirsti tokius MC, kaip RapsodyStyle P ir Kirby. Kompanija nedidelė, bet kaip 5 gabalų EP – netgi per daug 😉 . Viršeliui buvo pasirinktas menininko Rashid Johnson darbas pavadinimu “Untitled Anxious Audience”, kuris labai išties taikliai iliustruoja viso EP nuotaiką. Išties skanus darbas, ir labai laukiu sekančių dviejų jo dalių. Tuo pačiu labai noriu tikėtis, kad savo debiutui Black Thoughts parūpins ir fizinę versiją, nes vien digitalas gerbėjų manau nepatenkins.

Visą albumą galite rasti Spotify: Paspaudę čia.
O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Primename, kad kaip ir kiekvieną savaitę Mironas bendrai su Gatvės Lyga ir Hip-Hop.lt pristato savaitės albumą, kuris galbūt bus vertas atšviežinti ir jūsų playlistus. Jei turite savo favoritus – taip pat būtinai dalinkitės komentaruose ir visi rasime dar daugiau naujo gero repo!

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close