AlbumaiNaujienos

Legendos sugrįžo?! BLACK SHEEP Tortured Soul [savaitės albumas] #15

Kelionę link šios savaitės albumo vertą pradėti nuo trumpo šuolio laike, kadangi manau, kad ne visi žino ir atsimena, kas tokie yra Black Sheep …

Originale Black Sheep tai dviejų veikejų projektas Andres “Dres” Vargas Titus ir William “Mista Lawnge” McLean. Nors abu kilę iš Queenso, New Yorke, pora susitiko tik 1989‘tais, kai jų šeimos persikėlė į Šiaurės Caroliną. Už poros metų pasirodė jų pirmasis singlas “Flavor of the Month”, o vėliau ir jų debiutinis albumas „A Wolf in Sheep’s Clothing“. Maždaug tuo pačiu metu Black Sheep įsitraukė į Native Tongues susivienijimą, kuriame jau buvo tokios legendos, kaip De La Soul, A Tribe Called Queast, Jungle Brothers ir eilė kitų. Nereikia pamiršti, kad tai buvo metai, kai karaliavo gangsta hiphopas, kai East Coast‘e pradėjo augti hard core hiphopas, na o tai ką darė Native Tong grupės – labai skyrėsi… Unikali ir intelektuali Black Sheep kūryba labai tiko į visą konceptą. 1994‘tais po antrojo grupės albumo „Non-Fiction“ tarp Dres ir Mista Lawnge prasidėjo nesusitarimai. Pagrinde dėl požiūrio į kūrybą, o to pasekmė, kad po metų grupė paskelbė apie išsiskyrimą ir veiklos pabaigą.

Po išsiskyrimo vis pasirodydavo kažkokie mixtape arba neišleistos medžiagos albumų. Tai vyko pagrinde Dres dėka. Taip atsitiko ir su musu šios savaitės albumu, kurį teisingiau būtų vadinti Dres soliniu albumu, o ne nauju Black Sheep, bet kadangi ant viršelio Black Sheep – tegul taip ir būna .

Maždaug prieš metus Dres pradėjo kalbėti apie savo naują darbą po Black Sheep vėliava. Iš pradžių pasirodė, kad tai gali būti tiesiog dar vienas mixtape. Tačiau dabar į interneto platybes buvo paleistas naujas albumas – „Tortured Soul“ !

Dres puikiai pasidarbavo ir albumas gavosi išskirtinis. Dres puikiai išvystė originalų Black Sheep konceptą plius pridėjo daugiau jazzo elementų. Taip pat pasikvietė ir daug vertų dėmesio svečių į kompaniją , tarp kurių tokios legendos, kaip Sadat X, Jarobi (ATCQ narys, su kuriuo Dres dabar sukūrė ir naują grupę –  evitaN ir netgi išleido albumą), Red Alert, Chi Ali, Alexander Simone, Yaw, Sahlence ir Jaleel Shaw. Neprastesnis ir beatmakerių sąrašas padirbėjęs su albumu, tarp jų tokios legendos kaip Showbiz, Teeko arba J. Sands.

Panašu, kad Dres neapsiribojo vien šio albumo išleidimu, nes jau šią vasarą Black Sheep pasirodys gyvai keliuose koncertuose. Legenda sugrįžo?! – būtų puiku, nes man labai patikdavo ir patinka jų pirmi albumai, bet manau šio albumo negalima taip pavadinti, koks geras jis bebūtų. Tiesiog Dres išnaudojo galimybę ir dar kartą priminė apie savo aukso laikus.

Beja norintys gali įsigyti šio albumo CDR versiją tiesiogiai iš Dres arba plaukti pilnaverčio CD, kuris turėtų pasirodyti po poros mėnesių. Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close