NaujienosRenginiai

Lengvas apšilimas tarp Kalėdų ir Naujų? [Tavo Tėvas 5 gimtadienis @nArauti]

“Nesibaigia bokaluos alus kiek bekeltum
Jeigu tau gerai – reiškia laikas neina veltui”

– taip galbūt per šventes repuoja ir tavo tėvas? Daug ir netik tokių medinių prikolų galima bus išgirsti jau šį penktadienį nArautuose. Būtent ten tikrasis Tavo Tėvas apie kurį šnekame ir kuris parašė šias eilutes – švęs 5 metų gimtadienį, o prie jų dar prisijungs ir būrys draugų.

Tad tarpušventyje bus superinė proga, pilna scena ir bokalai. Kažkaip iš tiesų pozityviai norisi planuoti tą vakarą. Kaip minimum garantuojame – ten bus daug daugiau šventinės nuotaikos nei prekybcentrio džingelbels.

Vien Tavo Tėvas parodys geriausio ką turi, scenoje talpindamas net 11 muzikantų. Šį gyvą garsą dar papildys Willie Valo, RA bei Jama&W. Nors visi turi ir linksmesnių, ir tamsesnių kūrinių – tai daugiau mažiau profesionalumo keliu žengiančios grupės nešančios pozityvą.

Iš esmės tai bus vienas tų koncertų, į kurį galima atsivesti net repo nemėgstantį žmogų ir jis turės gerą laiką bei jausis pakankamai savas (nors galbūt bus atėjęs ir 1 kartą).

Todėl tarp Kalėdų stalų ir naujako reikalų – vienas geriausių būdų viską sujungti yra tiesiog ateiti į nArautus Gruodžio 28 dieną – penktadienį, kur bus daug ir gerai.

Daugiau informacijos evente: https://www.facebook.com/events/623366841446033/

“Linksi žmogau, Niekur nedingsi žmogau
Šita chebra susirinko ,kad išneštu tave lauk”

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close