NaujienosStraipsniai

Lietuvaičiai Z On A triumfavo atlikėjų atrankoje ir pasirodys per Europos krepšinio čempionatą.

zona rygojeEuropos krepšinio čempionato organizatoriai kartu su Baltijos šalių muzikos ir pramogų organizatoriais „Best Of Baltic Entertainment“ atrinko vienuolika atlikėjų, kurie pasirodys Rygoje vyksiančio čempionato metu, tarp jų bus vieninteliai lietuviai – grupė Z On A.

„Krepšinis myli muziką“ šūkį paskelbę kaimynai rengia ne tik sportinę šventę, krepšinio sirgalius šeimininkai džiugins daugybe kitų pramogų bei užsiėmimų. „Pasirodyti per tokį ypatingą šaliai renginį ir prisidėti prie sirgalių nuotaikos kėlimo mums yra didis įvykis. Esame jauna grupė, į Latviją koncertuoti vykstame antrąjį kartą, džiaugiamės tokia proga, o dar labiau tuo, kad mūsų kūryba po truputį išgirstama ir svetur.“ – sakė grupės nariai.
„Best Of Baltic Entertainment“ facebook profilyje, kurį seka keliasdešimt tūkstančių žmonių, buvo paskelbtas konkursas, kuriame mūsiškiai buvo palankiausiai įvertinti jo lankytojų.

Šie metai grupei buvo nusėti koncertų gausa. Krūvą koncertų atlikėjai derina su intensyviu darbu įrašų studijoje, kur baiginėjami debiutinio albumo darbai. „Šį rugsėjį minėsim savo antrąjį gimtadienį, geresnės dovanos net nedrįsome sugalvoti“ – džiaugiasi muzikantai.

Daugiau grupės naujienų rasite: www.facebook.com/zonaatothez

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close