Interviu

Lietuvis išsikėlęs ambicingus tikslus Vokietijos HH video kovose

dupashViena stipriausių Europoje HipHop scenų, kiekvienus metus organizuoja repo video turnyrą, kuris sulaukia vis didesnio susidomėjimo visoje Vokietijoje. Tarp pusantro tūkstančio dalyvių, jau kuris laikas stabiliai ir gan solidžiai pasirodo ir lietuvis – Dupash. Tad tiką prasidėjus naujoms atrankoms į  Vokietijos Video Battle 2015 trumpai paklausėme jo paties apie battle ir šiemetinius tikslus.

Sveikas, kaip atsirado video battle tavo gyvenime?
Sveikas. Trumpai pradedant nuo šio turnyro istorijos, tai jis prasidėjo 2007 metais, kai susimetus 16-kai reperių gimė Video battle turnyras kuris bemaž išpopuliarėjo. Aš pirmą kartą savo kvalifikaciją „pridaviau“ 2009 metas, pats dar būdamas visišku naujokas tiek video, tiek repo srityje. Tais metais jau apie 250 atlikėju buvo pasirengę susikauti dėl VBT pirmosios vietos. Nukeliavau netoli, po dviejų kovų kritau nepateikdamas video, dėl dabar jau pamirštų priežasčių. Dalyvavau taip pat sekančiuose 2010, 11 ir 12 metų battluose kur paskutiniuose jau dalyvavo apie 1400 dalyvių. Ten pavyko prasimušti tarp geriausiųjų 64-ko. Po trejų metų pertraukos nusprendžiau vėl dalyvauti Video Battle Turnier 2015.

Ar tai tavo pagrindinė veikla susijus su repu?
Esu kažkada ir lietuviškai kelias dainas sukūręs , kam įdomu tas interneto gelmėse tikrai turėtu surasti  mano senos lietuviškos kūrybos. Vokietijoje tai yra mano pagrindinė veikla susijus su šia muzika, šis “Battle” repas yra ten jau įsikūnijęs, kaip atskiras repo žanras, ir turi milžinišką paklausą ir tai yra smagu, kai tavęs klauso ir palaiko masės žmonių, nes kas gi šiais laikais gali labiau lepinti širdį nei Facebooko laikai ir Youtube peržiūros 😀

Kiek toliausiai esi patekęs ir kokie šių metų tikslai?
Toliausiai esu nužengęs VBT – 2010 metais, kai iš beveik 500 dalyvių patekau į aštuntfinalį, ten deja turėjau pripažinti priešininko pranašumą.
Šiais metais kartelę pasikėliau pakankamai aukštai. Jaučiu jog esu gerokai patobulėjęs tiek battle-repe tiek video techniškai ir kaip ankščiau būdavo svarbiausia tiesiog sudalyvauti, tai šiais metais norisi kažką pasiekti ir įrodyti.

Kiek planuojama, jog bus dalyvių ir kaip galima tave palaikyt battle?
Šiais metais lygiai 1640 atlikėjų pateikė savo kvalifikacijas. Tiems kurie galbūt norėtų mane palaikyti, tai paprasčiausiai sekite mano kovas .

Sekite HipHop.lt ir pasistengsime pranešti pagrindines naujienas. Tai savotiškai dar nepraminti keliai Lietuvoje, tad vien ta prasme bus labai įdomu pažvelgti į kovas. Juolab, nors ir daugelio mūsų Vokiečių žinios šlubuoja, bet turime ką ir palaikyti, tad rekomenduojam daugeliui laikas nuo laiko patikrinti VBT. Na ir tuo pačiu galime lažintis, kad atrankoje gan ramiai pasirodęs Dupash jau tuojau trauks vieną po kito paruoštus kozirius ir tikėtina sėkmingai žengs turnyro lentele į priekį. SĖKMĖS JAM!

Dupash galite rasti ir sekti jo kovas –> čia https://www.facebook.com/DupashRap

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close