AlbumaiNaujienos

Pirmosios LT repo rinkinio plokštelės jau tuoj pasirodys lentynose!

Lietuvos hiphopo gerbėjai netrukus sulauks išskirtinės dovanos – rugpjūčio pabaigoje dienos šviesą išvys pirmasis šio stiliaus muzikos rinkinys, išleistas vinilinės plokštelės pavidalu. Rinkinyje „Lithuanian Hip Hop“  bus 11 dainų. Tarp grupių ir atlikėjų, kurių kūriniai bus įtraukti į rinkinį – „G&G Sindikatas”, „Despotin Fam”, Mesijus X Munpauzn, „Mad Money” ir kiti populiariausi šalies hiphopo atstovai.

Projekto prodiuseris – Valdas Kazakevičius, dar žinomas kaip Dee iš dueto Dee & Kamy. Jų dainą „Filling the Gap“ taip pat bus galima išgirsti rinkinyje. V.Kazakevičiaus teigimu, viena iš priežasčių rinkinį išleisti būtent dabar buvo siekis paminėti švenčiamą tarptautinę vinilinių plokštelių dieną.

„Minčių apie tokio rinkinio išleidimą buvo jau seniai, o tarptautinė vinilinės plokštelės diena pasirodė puiki proga tai padaryti. Visi atlikėjai patys pasiūlė geriausiai savo kūrybą atstovaujančius darbus, kurie buvo įtraukti į rinkinį“, – sako V. Kazakevičius.

„Lithuanian Hip Hop“ – pirmasis tokio formato leidinys Lietuvoje po to, kai vinilinės plokštelės 2008-2009 m. susigrąžino populiarumą ir lietuvių atlikėjų įrašai buvo vėl pradėti leisti tokiu formatu.

[ytp_video source=”qhsV6oexgeo”]

„Džiaugiamės būdami pirmieji, tačiau taip pat jaučiame ir didžiulę atsakomybę. Lietuvoje netrūksta gabių hiphopo atlikėjų, tad norint apžvelgti visų jų įsimintiniausią kūrybą vienos plokštelės tikrai nepakanka. Todėl planuojame vienu rinkiniu neapsiriboti ir tęsti projektą ateityje“, – teigia V. Kazakevičius.

Leidinio tiražas yra gana ribotas – pardavimui išleistos 300 kopijų. Iš viso dienos šviesą išvydo 500 vienetų, tačiau dalis jų buvo skirta radijo stotims, muzikologams ir žiniasklaidos atstovams.

„Tikime, kad „Lithuanian Hip-Hop“ rinkinys sudomins ne tik atsidavusius hip-hop’o gerbėjus, bet ir visus, kurie domisi lietuviška muzika“, – sako projekto prodiuseris.

Plokštelę išleido VšĮ „Vinilo studija“, dizainą kūrė Kristina Rinkevičiūtė, o organizaciniais klausimais rūpinasi VšĮ „Scenos menai“.

Plokštelė bus pristatyta renginio „Tarptautinė vinilo diena 2017“, kurį organizuoja „Garsiau.lt“, metu. Jis vyks rugpjūčio 20 d. „Piano Man Outside“ terasoje. Jo metu vyks ir nemokamas koncertas, kuriame pasirodys Mesijus, Omerta, Dee & Kamy, MEANDI ir Mad Money.

Išankstinę plokštelę įsigyti galima “Lithuanian Hip-Hop” oficialioje facebook paskyroje: https://www.facebook.com/Lithuanian-Hip-Hop-467630493611358/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close