NaujienosRenginiai

Lietuvių įspūdžiai iš Hip Hop Kemp: Warm Up party ir pirmoji diena [+ fotogalerija]

Puiki kompanija tūkstančio kilometrų atkarpoje, linksmi pokalbiai aplink, aptarimai, kas ko labiausiai laukia ir nori pamatyti festivalyje, ir štai mes mažame Čekijos miestelyje, vardu Hradec Kralove, kuriame ir vyksta bene didžiausias Europoje hip hopo susibūrimas – Hip Hop Kemp.
Šiek tiek pailsėję po kelionės ir įsikūrę kempinge apsižiūrime kas vyks. Trečiadienio vakaro akcentas – Underachievers. Puiku tai, jog jau nuo trečiadienio galima būti veiksme, bet, matyt, dėl netikėto žmonių antplūdžio, šiek tiek neapgalvotai koncertas vyko viename iš festivalio angarų, į kurį mūsų lietuvaičių delegacija tiesiog netilpo, todėl vakaras baigėsi maloniu tėvynainių, kurių šiemet virš dvidešimt, ir visi atvykę iš įvairiausių pasaulio kampelių, susibūrimu ir draugyste.

Kalbant apie pramogas, kaip ir kiekvienais metais, jų gausybė: kadangi orai čia lepina ir saulė plieskia, yra sukonstruoti net du baseinai: vienas jų VIP zonoj, kitas prieinamas visiems. Taip pat įvairiausi žaidimai ir kita veikla.

Ketvirtadienis pasitiko vėl su puikiu oru ir stipriu vakaro planu: Loop Troop Rockers, Apderson.Paak & Free Nationals, Eskei83, Mick Jenkins, Jigmastas, Marc Hype ir Haitian Star, geriau žinomas kaip Vokietijos Hip hop tėvukas MC Torch, pasislėpęs po didžėjaus slapyvardžiu. Vakaro favoritais, kaip ir buvo tikėtasi tapo Loop Troop Rockers, su kuriais nusifotografavom ir DJ Mamania gavo vaizdo įrašą su linkėjimais. Pasirodymas puikus, priekaištaut galėtume tik dėl to, jog nebuvo sugrota nei viena daina iš naujojo albumo “Naked Swedes”, jų pačių žodžiais – tam tiesiog neužteko laiko. Anderson.Paak beabejo stebino nepriekaištingu atlikimu ir scenografija, ypač – vaizdo vizualizacijomis, kas šiame festivalyje, kad ir kaip bebūtų liūdna – retas reiškinys.

Ką reiktų dar paminėti apie nuostabųjį vakarą, tai, kad jau be jėgų nakčia šiaip taip nuėjus į paskutinį reginį Haitian Star, jėgos grįžo kaip naujai pamiegojus – DJ setas nuostabus, reto funk’o ir senosios mokyklos hip hopo garsai, o kad visai susilaužytume belinguojančius kaklus, viduryje pasirodymo į rankas kliuvo mikrofonas ir Haitian Star patapo MC Torch su daina – legenda “Wir Waren Mal Stars”, kas mūsų delegacijos ausims sukėlė stiprią “Viva” laikų nostalgiją ir plačiausias vakaro šypsenas.

Reziumuojant šias dvi dienas: esame nepakartojamame veiksme, su profesionaliu, mums šiurpulius keliančiu judėjimu, kuriame būdamas su bene trisdešimčia tūkstančių kitų, jautiesi viena didele šeima.

Sekite mus ir koncertus facebooke: fb.com/hiphopkemplithuania 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close