Albumai

Lietuvoje niekad nebus per daug hiphopo. JB & ORGANIX – „Link to…EP“ [….;2002]

jb organixVisą albumą galite rasti ir legaliai prisiminti https://www.pakartot.lt/#!/album/link-to-feat-organix/link-to

Pagaliau aš namie ir šis apvalus veidrodėlis mano CD grotuve. Rytas pavargęs kaip ir aš, bet malonus, po tokio gero tuso SunCity , šis EP neįkainojamas prisiminimas. Visiems besidomintiems HH kultūra Lietuvoje tikrai turėtų būti pažįstamas vardas Juoda/Balta, JB Camp. Visas produktas maloniai nustebins tuos, kuriems JB buvo tik “Mergytei 2000” arba „Šiauliai Rap atack“ ir “Junkitės prie mūsų”. Viskas keičiasi ir gerėja, viskas gyvenimiška. + Naujieji pasekėjai ir plėtotojai – Organix, gal prieš tai nebuvo girdėti. Kitokie raimai, filosofija, abstrakcija.

Muzika , beatai gerai skamba, atitinka visą skambesį, su savo prieskoniu. Yra šiek tiek pasiskolintų temų iš užsienio atlikėjų, bet tai ne taip pastebima. Klausosi gerai ir maloniai. Pradedant nuo intro su filosofiniais pamąstymais. Seka JB”kai pataikai”, graudus himnas hiphopui, dėl hiphopo, silpnąja ir stipriaja puse. Savęs atradimą. Viską pasako žodžiai…”Viskas ką darai tai yra tikra”, politika, gatvės, pacanai, popsas. Viskas persipina.”Tavo veixmai” , “JB Camp”, ” Kentai”. Dramatiškas Organix pratęsimas su “Alter ego”. Pamąstymai – “įveikta tyla”, “Link to…”. Svečiuojasi Zenitas gabaliuke “Juoda Balta” . Lietuvos „west saidas“ SunCity rodo ką sugeba tikrai iš gerosios pusės. Savotišku skambėsiu, raimu pateikimu ir repavimo stiliumi. Šiaulietišku akcentu:))) Lietuvoje niekad nebus per daug hiphopo. Nereikia sakyti ir labai kategoriškai vertinti, nors čia nėra geriausių, aš sakysiu – tai dar ilgai. Žinovai gyvena Štatuose, mes darom kaip tai išeina ir stengiamės, kad išeitų kuo geriau. Primygtinai siūlau visiems geros valios žmonėms. (Ieškoti: “black markete” arba JB +370******** (Redaktoriaus pastaba (2015): tie laikai, kai dar viešai skleisdavome savo tel. numerį :)).

By VPR

Kas nežino, JB ir Organix – tai keletą bičų iš Šiaulių, kurie jau kurį laiką keliauja laike ir pasaulyje, kuris vadinasi Hip-hop… Link ko jie keliauja, galima tik spėti, gal link tobulumo, gal link pinigų, gal dar link ko… Keista, kad tuo laiku, kai pasigirdo kalbos, kad jie išleidinės pilnavertį albumą normalioje studijoje kažkur Kaune – atsiranda šitas EP. Kaip suprasti? Ar tai bandymas sušildyti publika, savotiškas būdas paminėti 5 metų jubiliejų, tokios vienos laidos Šiaulių radijuje ar tiesiog čia ir yra būtent tas žadėtasis dalykas…

Bet arčiau reikalo. Ep gavosi ganėtinai malonus klusymui. Muzonas, kuriame tai ten tai šian galima išgirst pažįstamų motyvų ir samplų, bet tai netgi malonu. Reikia pasakyti – bičai turi savo stilių, aišku jis keičiasi, gabalas nuo gabalo ir tai labai gerai girdisi visos EP klausymo procedūros metu…

Gal jiems reikėjo pažymėti, kada koks gabalas buvo įrašytas, nes skirtumas yra, o tai gali būti svarbu. Kas dėl tekstų, čia mes turim dvi grupes tekstų. Iš vienos pusės JB su savo ganėtinai linksmais tekstais, kurie tiesiog maloniai klausosi, na pvz “Kentai” arba “JB campas”, o iš kitos puses Organix su ganėtinai painiais, kai kur, išsireiškimais, na pvz paklausykit “Alter Ego”. Taigi ganėtinai geras miksas, kuris maloniai balansuoja tarp dviejų kraštutinumų.

Blogai gal, kad dauguma iš gabalų buvo jau girdėti, tai nužudė dalį viso malonumo. Bet vistiek, dėka tokių gabalų, kaip “Kai pataikai” arba “Juoda Balta”, šitas albumėlis dar ilgai neatsibos. Tikiuosi, kad savo laiku JB ir Organix bus ne vien lokalinės reikšmės grupės. Juk kai žmonės daro kažką iš širdies, tai negali likt už borto. Didelis respektas jums… Nesigilinant į techninius dalykus – viskas.

By MIRON

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close