NaujienosRenginiai

LIETUVOS HIP HOPO MUZIKOS APDOVANOJIMAI: JERU THE DAMAJA IR NAUJOS NOMINACIJOS

hha1Jau trečius iš eilės metus vykstantys Lietuvos Hip Hopo Muzikos apdovanojimai yra bene svarbiausias įvykis šios kultūros puoselėtojams ir megėjams. Sausio penkioliktą dieną įvyksianti šventė Menų Fabrike “Loftas” sušaukia visus, nuo pradedančiųjų iki ekspertų. Ištaikingos, bet su pogrindžio prieskoniu ceremonijos metu pasirodo geriausios metų grupės bei atlikėjai, išdalinama keliolika statulėlių.

Kitų metų pradžioje įvyksiančio renginio organizatoriai pateikia ateinančiam vakarui ir kelis pakeitimus. Vienas iš jų – apdovanojimų skaičius ir įvairumas. Kaip jau tapo įprasta, bus apdovanoti metų geriausi: albumas, grupė, didžėjus, prodiuseris, video klipas, MC (solo atlikėjas arba atlikėja), daina ir naujokas. Be to – atsiranda dvi naujos statutlėlės – metų koloboracija, arba kitaip žargonu vadinamas feat’as, ir metų geriausias projektas ne lietuvių kalba. “Mūsų, kaip organizatorių ir kai kurių komisijos narių nuomone tai labai reikalingos ir neįvertintos kategorijos. Atlikėjų koloboracijos gali pretenduoti į metų dainą, bet jos dažniausiai nepatenka į penketuką dėl grupių “super singlų”. Tas pats yra ir su projektais ne lietuvių kalba. Tai dažniausiai nišiniai projektai, nesurenkantys pilnų salių žiūrovų, bet kokybe nei kiek neatsiliekantys nuo jų, ir mano galva turi būti įvertinti” – komentuoja “Street Up” organizacinės komandos atstovas Motiejus.

Šiuo metu, nuo gruodžio 20 iki 27 dienos vyksta uždaras komisijos balsavimas. Balai bus sumuojami ir atrinkti geriausių kategorijų penketukai paskelbti sausio 5 dieną atskiro renginio metu, po kurio ketvirtadalis bendro balo bus atiduodama į TV3.lt portalo lankytojų rankas. Bendri balsavimai sumuosis, ir bus paskelbti tik renginio ceremonijos metu.

hhaDar viena naujiena – atlikėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų, gyva hip hopo žanro legenda sukūrusi keliolika šiai dienai klasika vadinamų kūrinių – Jeru The Damaja. Atlikėjas be savo solo karjeros yra dirbęs su daug pasaulinių vardų, tokių kaip Groove Armada, Gang Starr, Afu-Ra, Group Home. Be svečio vakaro metu pasirodys ir Lietuvos hip hopo veteranai – MC Mesijus, Tie Geresni, Omerta, Jama & W, Vidas Bareikis, IronVytas ir dar keliolika kitų.

Lietuvos hip hopo muzikos apdovanojimų oficiali svetainė: www.hiphopawards.lt
Lietuvos hip hopo muzikos apdovanojimų Facebook profilis: www.fb.com/ hiphopoapdovanojimai
Bilietus rasite : http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/lietuvos-hip-hopo-muzikos-apdovanojimai-176428/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close