Renginiai

Lietuvos MC Battle 2013

Lietuvos MC Battle 2013

Kasmetiniu renginiu tapęs „Lietuvos MC Battle“ kovo 16 dieną grįžtą į Vilniuje esantį ir hiphoperių pamėgtą kultūros barą „Kablys“. Skirtingai nuo visų ankstesnių kartų, scenoje vienu metu gros ir taip pat tarpusavyje kovos 2 DJ‘ėjai – Alko vs. Swix. Šios dvikovos nugalėtoją išrinks susirinkusi publika. Vakaro pagrindiniai atlikėjai: Pushaz kartu su Yga ir DJ Justinez, Ade ir Mtw, Omerta.

Visi norintys dalyvauti reperių kovose, turi iki kovo 14 dienos užsiregistruoti svetainėje www.mcbattle.lt. Į TOP-16 iš anksto atrinktus stipriausių reperių kovas vertins atsinaujinusi 4-ių narių komisija.

Organizatoriai IAL ir Urbanzine, šį renginį pristato jau trečią kartą iš eilės. 2011-ais metais „Lietuvos MC Battle“ nugalėtoju tapo Lt (grupės „Tie Geresni“ narys), 2012-ais – Ganjaman‘as (aka SayMore Pirmininkas, JAD rec narys). Pastarieji pažadėjo šiais metais lipti ant scenos ir nepraleisti progos pakovoti prie vieno mikrofono su būriu reperių iš visų Lietuvos miestų. Ar čempionas 2013-aisiais bus naujas, paaiškės kovo 16-osios naktį, kultūros bare „Kablys“.

Tik 100 stovimų bilietų pigiau.

Daugiau informacijos:
http://www.mcbattle.lt
http://www.mankablys.lt
Socialinė erdvė:
https://www.facebook.com/ltmcbattle

Renginio nuoroda: http://www.mcbattle.lt – See more at: http://www.rap.lt/news.php?readmore=12#sthash.9r5GuXMe.dpuf

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close