NaujienosRenginiai

Lietuvos MC BATTLE 2014 šeštadienį! (info ir pildomas dalyvių sąrašas)

Lietuvos-MC-Battle-2014Kasmetinis repo renginys po daugiau nei metų pertraukos vėl grįžta į kultūros barą “Kablys”. Ketvirtą kartą iš eilės vyksiantis “Lietuvos MC Battle” lapkričio 15 dienos vakarą sukvies hip-hopo gerbėjus ir aštraliežuvius reperius, kurie kovose įrodinės savo pranašumą. Dalyviai turės galimybę laimėti tris kvietimus į įrašų studijas, vaizdo klipą, fotosesiją, rėmėjų dovanas bei specialų šiais metais įsteigtą piniginį prizą – “1oo eurų”!

Kartu su vakaro dalyviais scenoje taip pat bus DJ Mamania, Justas Freshir Požemis, kurie pažadėjo groti tik vinilo plokštelėmis. Visi trys DJ’ėjai beatus parinks ir miksuos “MC battle” kovose. Dalyvių pasirodymus vertins publika bei vėl atsinaujinusi komisija, kurios sudėtis bus atskleista vakaro pradžioje.

Malonia tradicija jau tapo atlikėjų pasirodymai. Šiais metais atmosferą kaitins net keturios grupės. Tai trijulė iš Šiaulių, pasivadinę “3SUN-C”. Jų savotišku rekordu tapęs hitas “Kas čia rajone?” laidos “Gatvės Lyga” TOP-10’uke prabuvo metus laiko ir sulaukė daugybės peržiūrų Youtube kanale. Kultūros bare “Kablys” jie koncertuos pirmą kartą, tad klausytojams žada ypatingą reginį. Scenoje pasirodys savotišku atradimu tapęs hip-hopo projektas “Fist 2 Fist Clik”, kurie visai neseniai pristatė savo klipą “Media”. Bendraminčių grupė “Tavo Tėvaspubliką virpins savo hitais “Aukštai į dangų” ir “Šunys neloja”. 2014-jų metų “M.A.M.A” apdovanojimų nominantas – atlikėjas “Omerta”, kuris atliks eilę savo pačių naujausių kūrinių.

Renginio vedėjas – “Sunday Bug” laidos autorius Tomas Vėjas, vakaro metu būsiantis pačių reperių kovų įkarštyje bei dovanosiantis žiūrovams renginio rėmėjų prizus.

Visi norintys dalyvauti MC kovose turi iki lapkričio 14 dienos užsiregistruoti el. paštu info@mcbattle.lt (pridėti: vardas, pavardė, scenininis vardas, amžius, prisegti savo kūrybos dainą arba nuorodą į ją). Su kiekvienu dalyviu organizatoriai susisieks atskirai ir praneš apie patvirtinimą.

Dj’s:
DJ Mamania, Justas Fresh ir Požemis

Mc’s:
3SUN-C

Nuo 2011 metų susibūrusi hip-hop grupė 3SUN-Ciš Šiaulių, kurią sudaro trys nariai “Damaja”, “Dowis” ir “Dėdė”, pirmą kartą atvyksta koncertui į sostinės kultūros barą Kablys. Grupė okupavusi Youtube kanalą savo hitais „Mum į čia gerai“, „Kung Fu“, „Stand Up Frond“, „Ponas lizingas“, o jų vizite kortele tapusi daina „Kas čia rajone?“, kurią jau peržiūrėjo arti puse milijono žmonių, ZIP FM laidos „Gatvės Lygos“ TOP-10-uke prabuvo metus laiko!

FIST 2 FIST CLIK

Dar visai neseniai, prieš pora mėnesių, susikūrė hip-hopo projektas pavadinimu „Fist 2 Fist Clik“, kurį sudaro 4 MC („Beep“, „Regis“, „Sol’o“, „Sensas“) ir 3 muzikos prodiuseriai („HDZ“, „SLJ“, 3CNB“). Jų debiutinė daina „Media“ pasirodė „Gatvės Lyga“ TOP-10-uke. Aukšta vieta tope galima visai neabejoti, nes šiam „90-ųjų skambesio“ gabalui susuktas nuostabus vaizdo klipas. „Kas su mumis, tas kumščius į viršų!“ – Fist 2 Fist Clik. Daugiau apie grupę: www.facebook.com/F2FClik

TAVO TĖVAS

Tai du seni draugai, kurie Lietuvos hip-hop’o bendruomenei žinomi kaip „Cheka“ ir „Skelling“. Ganėtinai skirtingi, bet tuo pačiu panašūs atlikėjai, kurie vienu ritmu gyvena daugiau nei 10 metų. Susibūrę po viena vėliava tam, kad savo muzika neštų žinią per klausytojų ausis į jų protus ir širdis. Daugiau apie grupę: www.facebook.com/tavotevomuzika

OMERTA

2014 metų M.A.M.A. nominantas, neužilgo pristatysentis savo albumą. Atliks eilę naujausių savo kūrinių. Daugiau apie grupę: https://www.facebook.com/Omerta.lt

REGISTRUOKIS Į „LIETUVOS MC BATTLE 2014“:

info@mcbattle.lt (vardas, pavardė, sceninis vardas, nuoroda į savo kūrinį arba prisegti mp3)

mcbattle.lt-poster-2014-1200pix-427x600DALYVAUK IR LAIMĖK 100 € ČEKĮ BEI DAUGYBĘ PRIZŲ!

✔ I vietos nugalėtojas laimės: 100 eurų čekis, dainos įrašymas „Gorilla Sound“ garso įrašų studijoje, vaizdo klipas „MUTANTAS photography“, rėmėjų dovanos.

✔ II vietos nugalėtojas laimės: dainos įrašymas „Shiaure rec.“ garso įrašų studijoje, Roko Januševičiaus fotosesija, rėmėjų dovanos.

✔ III vietos nugalėtojas laimės: dainos įrašymas „Potolog“ garso įrašų studijoje, rėmėjų ir organizatorių dovanos.

Vakaro metu laukia staigmenos žiūrovams! Oficiali renginio pradžia su TOP-16 dalyviais 22:00 val. Durys atidaromos nuo 21:00 val.

Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius.
N-18. Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.

 

JAU UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (2014-11-13 atnaujinta)

 1. SMOGAZ /
 2. JANGO /
 3. REGIS /
 4. SELECTAZ /
 5. DALU /
 6. ASHAS /
 7. RT /
 8. DOMIN /
 9. SAYMORE PIRMININKAS /
 10. KRAPSHTUKAS /
 11. GEDAS /
 12. KOVSH /
 13. NAKVYNĖ B&B /
 14. BEEP /
 15. DODIS /
 16. VILKAS PILKAS /
 17. MEISTRAS /
 18. TUNARAS /
 19. GATI /
 20. GATORAS /
 21. MOB /
 22. SWEET MC /
 23. AISTIS /
 24. PEENKMAN /
 25. WILLIE /
 26. I.T.P. /

iš sąrašo matome, kad daugelis žodžio meistrų dar tyliai slepiasi – ką labiausiai norėtumėte išvysti jūs? Paspaudžiam MC lai įrodo, kad yra verti šio vardo 🙂

NORI LAIMĖTI BILIETUS Į MC BATTLĄ? Paprasta ir net nereiks nieko banaliai share ar like – tikrai norintys žmonės tiesiog komentare (viduje po HIP-HOP.LT straipsniu) parašykite, kodėl gerai kad vyksta MC kovos? arba ką norėtumėte pamatyti dalyvaujant? Parašysi abu – dvigubai didesni šansai laimėti o laimėtojas penktadienį ryte burtų keliu gaus 2 pakvietimus ir lai nuomonė skleidžiasi laisvai! (nepamirškite teisingai nurodyti savo email adreso, nes kitu atveju negalėsime pranešti, kad laimėjote, esame nekomercinis portalas tad spamo tikrai negausite ir jūsų adresas bus saugus ir jokia maxima jo nepalies)

 

Žymos

Susiję

36 komentavo

 1. MC kovos yra gerai todėl, kad suartina visus kas kvėpuoja tuo pačiu ritmu !
  Norėtųsi išvysti ir senesnių kovotojų, tegul patirtis susikauna su nauja karta 😉
  0  0
 2. Būtų puiki proga pagaliau aplankyti kablį ! girdėjęs tik gerus atsiliepimus net ir pajūryje, o mc battle yra gerai tuom jog atsiranda tikrųjų reperių kurie nebijo frystailinti ir improvizuoti, gi tikrasis mc ir mikrofono virtuozas, o vituozas me tas kuris tekstą šlifuoja o tas kuris sugeba iš karto sulipdyti tekstą ir parodyti ką sugeba,
  0  0
 3. Battlų idėja yra gera tuo, kad tai puiki proga save parodyti jauniems, dar negirdėtiems reperiams. O žiūrovai gali pamatyti savo favoritus ir tai, ko jie verti. Juk visi nuolat lygina reperius, kuris geresnis ir panašiai, tai tegul tai parodo battlas.
  0  0
 4. puiku kad vyxta tox renginys – nes tai geras laikas su saunia kompanija ir mylima muzika bei negirdetais, visada naujais, improvizuotais o gal kartais is anksto pasiruostais raimais.
  kaip ir straipsnyje rasoma kad dauguma nauju, tai gi tikrai truxta tos senosios kartos atstovu, tokiu kaip visada jaunas Lilas.
  0  0
 5. Gerai, kad vyksta nes smagu tiek dalyviams tiek klausytojams, o ir sveika konkurencija visada yra gerai, na ir taip pat šioks toks tradicijų puoselėjimas nuo pirmųjų pmp roc battlų, bei naujų mc’ių pastebėjimas. O norėčiau pamatyt Liezhuvį, Ade ir gal kokį Thomuką, nors jiems jau to ir nelabai reikia, bet būtų kool 🙂
  0  0
 6. Sveiki sveikuciai. Labai noriu laimet pakvietimu bet zinoma ir pasidalinsiu savo nuomone;)
  Gerai kad vyxta, nes visi atsiliekantys rezultatais supranta kad tikrai yra kur tobuleti, nes dauguma gali uzriesti nosiukus savo rajone budami isgirti:) o kaip kazkas minejo, tai tikrai jei pasirodytu Jamaica tai nusluostytu visiems nosis, del to ir as noreciau ji matyti dalyviu sarase:)
  0  0
 7. Pradėsiu labai paprastai. Smagu, kad vyksta MC kovos, nes tai yra proga žmonėms šiltiems repo kultūrai, tačiau visiškai nežinomiems, gauti pripažinimą, kai visa repo kultūros grietinėlė yra vienoje vietoje. O žvelgiant iš kitos pusės, tai savotiškas šios kultūros žmonių susirinkimas. Nedaug turime renginių, kurie taip vienytų visus. Na tiksliau be nArauti net nežinau, kas organizuoja didelius repo reivus.

  Iš dalies keista, kad nėra Jamma&W, nes tokiame reginyje norėtųsi pamatyti ir juos. Toliau šnekant apie tai, ko nėra – gaila, kad senieji čempionai negrįžta pasikapot su jaunimu. Galėtų drąsiau jungtis į tai, nes tai ne tik savęs tikrinimas kiek dar jis geras, bet ir šiaip jo pralaimėjimo atveju jaunimas gautų didelės motyvacijos tęsti tai, kuom užsiima 🙂
  0  0
 8. Ade ir Liezhuvi. Zjb kad vyksta, nes freestyles, kaip repo žanras yra visai užmirštas ir netik Lietuvoj, bet ir Pasaulyje…
  0  0
 9. NEED MICRO ONE!

  Kodėl noriu laimėti? Tai suvienija žmones, kurie turi tą patį muzikos stilių. Tai kai visų širdys plaka vienodu beat’u!
  O pamatyt norčiau todėl, kad tai man iškart primena filmą 8 mylia ir repo Dievą Eminem’ą. Noriu būti arčiau visa to!
  0  0
 10. MC Battle yra gerai tuo, kad atsiskleidžia nauji talentai, kurie ateitį gali užkariaut repo sceną. Senesni, bet mažiau žinomi tai pat gali įrodyt savo gebėjimus ir tai puiki patirtis ateičiai. Didžiulią nauda gauna ir žiūrovas, kuris po tūso žinos kokias gabalais norėtų papildyt savo playlist’ą. Visom galūnėm už, kad tokių eventų ateity būtų daugiau!
  0  0
 11. Turi dalyvauti Jama, o toks renginys puiki proga visiems susirinkti kurių širdys į vieną bytą plaka.
  0  0
 12. bang! tokie dalykai kaip MC BATTLE yra puiki galimybė atsiskleist save nebijantiems parodyt žmonėms.
  Kiekvienas turi ką parodyt, va tą ir noriu pamatyt! Sąraše jau yra favoritas, važiuot ir palaikyt jį ten būtų kažkas tokio.
  0  0
 13. Kad vyksta tokios MC kovos yra gerai, todel kad gali pasirodyti nauji, dar negirdeti, galbut neisdrise dar pasirodyti atlikejai. Taip yra sudaroma galimybe suzibeti naujiems talentams. Isvysti, istikimajeme Kablyje, noreciau daugiau “senuju” atlikeju, vienas is ju Ade.
  0  0
 14. Yo! Noreciau pamatyti + isgirsti Cheka! Mtw! Ganjamana! Tunar! nu kuo daugiau tuo geriau! O MC battle gerai todel, kad daaaug ivairiu flow, gera atmosfera + yra ka paklausyti !
  0  0
 15. MC Battle’as labai šaunus renginys, tiems kurie kazka gali padaryt, bet dar nera pastebeti. tai puiki vieta atskleisti save rap’o pasaulely, ir parodyt kad dar esi toks kaip Tu. o noreciau išvysti čempioną LTZOO ir Luka MoB is prienu 🙂
  0  0
 16. MC Battle’as tai puikus renginys i kuri susirenka idomūs žmonės. O MC kovos tai puikus reiškinys kuriame kovoje du skirtingi žmonės su savo skirtingom emocijom ir mintim, smagu paklausyti dvejų atlikėjų nuomonių, bet kovos gale lieka vistiek vienas; kurio MC išsakomos mintys ir rimavimo technika privercia visa publika linguoti ir rankas i virsu kelti.
  Būtų smagu išvysti nors vieną iš jū tai; Karoona & Dada & Ade & Liezhuvi & Krapshtukas & Regis & LT & Ganjamanas & Shidlas
  0  0
 17. Lietuvos Hip-hop’o nacija vienykimės ! Šis battle yra puiki proga visiems repo myletojams susiburti į undergroundine atmosfera alsuojantį “Kablio” spotą , pasikrauti teigiamos energijos , džiaugsmo šūksniais ir raudonomis akimis palaikyt savo frontą. JE JEEE! Kas čia rajone? Mes čia rajone! 😀
  0  0
 18. Norėčiau kad dalyvautų MC Tunar , nes paskutinį karta kai buvau labai patiko jo freestyle 🙂
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close