NaujienosRenginiaiStraipsniai

Liko 10 dienų iki didžiausio gatvės šokių renginio „Vilnius Street Battle 2016“

Vilnius Street Battle akimirkos foto-Elena Mikhailava
Vilnius Street Battle akimirkos foto-Elena Mikhailava

Jau kovo 19 d. ketvirtą kartą mūsų šalyje įvyks gatvės šokių kovos „Vilnius Street Battle 2016“! Jas išvysti galėsite muzikiniame teatre „Legendos klubas“. Šokėjai iš visų Europos kampelių jau registruojasi kovoms ir šou kategorijos pasirodymams. Dvi scenos, du vedėjai, trys diskžokėjai ir šeši pasaulinio lygio teisėjai (Brooklyn Terry (JAV/Japonija), Nelson Ewande (Prancūzija), Ben Wichert (Vokietija), Bboy Focus (Suomija), Bboy Vados (Rusija), Bboy Stepper (Olandija) žada įsimintiniausias šokių kovas ir didžiausią gatvės šokių vakarėlį! Tai vienintelė išskirtinė proga metuose mūsų šalyje pamatyti ir patirti tikrą gatvės šokių atmosferą, kokios neišvysi jokiuose ekranuose.

„Vilnius, Lietuva! Aš ten būsiu!“, į „Vilnius Street Battle 2016” kviečia laukiamiausias šio renginio svečias – Brooklyn Terry. Jis yra pasaulyje itin gerbiamas, garsiausios gatvės šokių komandos „Elite Force“ narys, dirbęs su žymiais atlikėjais, tokiais kaip Mariah Carey, Will Smith ar Whitney Houston. Tačiau pats B. Terry mano, kad didžiausias jo nuopelnas yra pasiektas pripažinimas gatvės šokių rateliuose – tai, ko į savo reziumė neįsirašysi, tačiau būtent dėl to Brooklyn Terry, būdamas jau virš 40 m., yra nuolat kviečiamas teisėjauti ir mokyti visuose pasaulio kontinentuose.

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”Streetdance.lt”]

B. Terry teigia, kad dalyvaudami šokių kovose (angl. battles) ir rateliuose šokėjai ne tik tampa pastebimi, bet ir greičiau tobulėja, pakyla į kitą lygį. „Tik išeidamas į rato vidurį vakarėliuose gali užsitarnauti pagarbą. Tai – sunki užduotis, tačiau pagrindinis gatvės šokėjų pranašumas prieš komercinius šokėjus yra gebėjimas improvizuoti“, – teigia labiausiai patyręs šio konkurso teisėjas.

Skirtingų gatvės šokių elementų subūrimas po vienu stogu prasideda jau šeštadienį (kovo 19 d.). Visi norintieji nuo 18 val. kviečiami ateiti į pagrindinę renginio dalį ir savo akimis pamatyti nepakartojamas šokių aikštelės aistras, o tikri šokių entuziastai su tuo pačiu bilietu galės stebėti ir atrankas, vyksiančias nuo pat 10 val. ryto.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close