NaujienosRenginiaiStraipsniai

Lilo ir Innomine "Nepadoraus" koncerto apžvalga @Siemens Arena

88bb906bd1f81d05dcac590193edece3
nuotr. Fotodiena.lt

Po „Nepadoraus Siemens Arenos“ koncerto pagalvota, kad Lilas ir Innomine yra vieni iš to nedidėlio rato Lietuvos muzikos žmonių, prie kurių rašant žodį karjera – nereikia jo traukti į kabutes. Nesu tikras ar tai tas žodis, kuris turėtų būti vartojamas, jis neatspindi esmės ir nėra čia pagrindinis, tačiau mintį supratote. Ir kaip jau minėta ankstesnėse apžvalgose: nei per lovą, nei per „papus“, nei per TV šou, nei per lėkštą piarą, skandalus ar kitas nesąmones – milžiniškas augimas, rezultatas ir jie pasiekti natūraliai, per ilgą darbą, atliktą pačių.

Po „Žalgirio Arenos“ koncerto paskelbus apie artėjantį „Siemensą“ norom nenorom kildavo klausimas, ar sugebės grupė paruošti kažką naujo ir įdomaus. Ar sugebės padaryti geriau ir kur ta riba, nes jau pati stotelė pavadinimu „Žalgirio Arena“, dar prieš kurį laiką atrodė neįtikėtinai toli.

Dabar jau ramu bei 10000 žmonių patvirtins – Lilas ir Innomine sugebėjo. Esminis dalykas, kur grupė žengė į priekį buvo gausybė mažų detalių ir dėmesys joms. Tai išpildė aiškią viziją ir leido suklijuoti daug vientisesnį pasirodymą.

[ytp_video source=”0NMQE-fdsXE”]

„Pasirodymą statom kaip keistą, šiurpoką beveik dviejų valandų filmą. Nenorėjom spalvoto maskarado su atskiru šou kiekvienai dainai, todėl stengėmės viską sustatyti taip, kad koncertas būtų vienas bendras kūrinys, o ne jų kratinys“, – dar prieš šou kalbėjo Lilas.

14222224_1571170986242567_615891770007807467_n
Išsamus planas naujam albumui

Nors grupė sakė, kad jaudinosi dar daug labiau nei, kad prieš pirmąją areną – scenoje to nesimatė. Gal atsakomybė didesnė, kai jau žinai, kad gali ar kitos priežastys prieš koncertą nulemė jaudulį, tačiau šį kartą scenoje grupė atrodė dar labiau užtikrintai ir organiškai. Nuo dialogų su besąlygiškai palaikančia publika iki gabalų sekos, viskas atrodė sklandžiai, o jei ir buvo jaudulio – jis buvo paslėptas toli pačios grupės viduje ir niekaip nepersidavė scenoje.

Patys Lilas ir Innomine po koncerto sakė, kad tai yra geriausia, ką šiuo metu jie galėjo padaryti ir tikrai taip sau kartelę jie pakėlė dar aukščiau. O kas toliau? Vingio parkas? Nors panašu, kad dabar grupė labiau koncentruosis į naująjį albumą, kurio pirmus garsus jau spėjome išgirsti ir koncerte. Esame tikri, kad idėjų grupė tikrai nepritruks ir vėl pabandys sudėlioti gausybę mažų elementų maksimaliems tikslams.

Prieš pasirodymą labai nustebino išgirstas legendinis „Montana Montekristo – A.V.“, todėl specialūs linkėjimai DJ Swix.

O labiausiai ačiū Lilui ir Innomine! Taip pat visa grupė ir žmonės buvę ant scenos puikiai atliko savo darbą. Nors pasirodymui pasirinkote juodą spalvą, tačiau nespalvotu ar  juolabiau nuobodžiu koncerto tikrai nepavadinsi – visi kartu atlikote didelį darbą, šaunuoliai!

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close