AtlikėjaiNaujienosVideo Klipai

Lilas ir Innomine: nėra nei gerų, nei blogų žmonių

lilas ir innomine afigenasViena populiariausių Lietuvos repo scenos grupių „Lilas ir Innomine“ pristato vaizdo klipą dainai „Nenustosiu sakęs“. Vien per pirmąsias dienas nuo vaizdo klipo išleidimo internetinės televizijos platformoje sulaukta beveik 10 tūkstančių peržiūrų, o nuo šiandien vaizdo klipas prieinamas ir „Youtube“.

„Kiek reikia laiko, kad atsimerktų akys? Aš nenustosiu sakęs – tu afigienas“ – tokios eilutės skamba kūrinyje, kuris yra apie tai, kad visi esame lygūs. „Visi esame tiesiog žmonės, nei geresni, nei blogesni – tiesiog žmonės“, – paklaustas apie pagrindinę kūrinio mintį, sako atlikėjas Lilas.

Vaizdo klipas atspindi ir kūrinio nuotaiką bei pagrindinę mintį. Daugiau nei 50 labai skirtingų žmonių – nuo neįgaliojo ar vaiko iki kario ar neščiosios – kartu su atlikėju taria dainos žodžius.

„Nenustosiu sakęs“ – tai kūrinys iš jau antrojo „Lilas ir Innomine“ albumo „Išgama“. Pavasarį pristatytas antrasis albumas stipriai išplėtė „Lilas ir Innomine“ gerbėjų gretas ir šiandien grupė pelnytai vadinama viena ryškiausių Lietuvos alternatyvios muzikos žvaigždžių.

Dainius Mackonis nuotr
Dainius Mackonis nuotr

Tai įrodo ir prieš savaitę paskelbto koncertinio turo bilietų pardavimai – per pirmąsias dienas išpirkti beveik visi pirmieji bilietai devyniuose miestuose. „Tikrai malonu matyti, kad žmonės labai mūsų laukia net ir mažesniuose miestuose – tokiuose, kaip Zarasai ar Joniškis. Pažadame – pasirodymai tikrai bus galingi, nes ilgai tobulinome ir šlifavome koncertinę programą“, – teigia atlikėjas Lilas.

Spalio pabaigoje prasidėsiantis pagal dainą pavadintas koncertinis turas „Nenustosiu sakęs“ bus beveik mėnesį truksianti kelionės per įvairius Lietuvos miestus tam, kad kiekvienas galėtų savo mieste, savo aplinkoje išgirsti ir pamatyti kokybišką Lietuvišką repo muziką. Visų koncertų datos ir vietos – www.lilas.lt

Žymos

Susiję

3 komentavo

 1. o albumas “isgama”, ne 2013 gruodi isleistas? dar gi repo apdovanojima gavo?
  0  0
 2. Žodžiai stulbina. Bet klipas PER “SIMPLE”. Taigi išvados, tiek peržiūrų yra dėl dvieju dalyku:
  1. ZIP FM yra remėjai
  2. Bei klipe filmavosi dešimtys skirtingų žmonių, kurie ir pritraukė žiūrovus.

  Atsiliepimų nebūna per daug, taigi.
  Galiu tik palinkėti Lilui ir toliau ant tos pačios bangos skruosti jūra, bei tobulėti kuriant klipus.

  Nice work, but always can be better!
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close