AlbumaiNaujienos

Lilo ir Innomine naujas albumas "Tu naktis" (kada ir kaip)

lilas stepdraw
Foto autorius StepDraw.lt

Viena populiauriausių Lietuvos hiphopo grupių „Lilas ir Innomine“ vasaros pradžioje pristatę singlą „Karina“, šiandien skelbia ir albumo pristatymo datą. Spalio 24 dieną visi hiphopo gerbėjai bus kviečiami pasitikti jau trečiąjį grupės albumą.

„Naujasis albumas vadinsis „Tu naktis“, o jo pagrindą sudarys, kaip mes vadiname, „naktinės dainos“. Ramios, melancholiškos, daugiau skirtos klausyti vienam, prie kavos ar cigaretės“, – albumo koncepciją pristato Lilas. Pasak jo, sekantys grupės kūrybą neturėtų būti labai nustebinti: „Nuo savo pagrindų toli nebėgsim, viskas bus panašu į tai, ką darome pastaruosius kelerius metus, tik stipriau ir kokybiškiau“.

Nors „Lilas ir Innomine“ su gausiu instrumentalistų sąstatu šią vasarą pasirodo bene visų didžiųjų festivalių scenose, darbai studijoje nesustoja. Prie albumo dirba daug profesionalių muzikantų bei kūrėjų tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio. Daug dėmesio skiriama ir techninei albumo pusei.

„Kaip ir kituose mūsų albumuose, kūrinių nebus daug – planuojame apie 10 dainų. Tačiau be jokių skitų, pragrojimų „intro“ ar „outro“ dalių. Manome, kad tai tik apkrauna ir jokios naudos neatneša“, – teigia R.Venckys-Innomine. Grupės siekis – 10 atrinktų grynuolių, nušlifuotų iki mažiausių smulkmenų.

Naujasis albumas dienos šviesą išvys kiek daugiau nei po 2 mėnesių. „Pristatymas vyks mūsų mylimiausioje vietoje menų fabrike „Loftas“. Pirmiausia, tai nebus tiesiog mūsų koncertas – daug dėmesio skirsime renginio turiniui. Kursime mini spektaklį su scenarijumi, aktoriais, šokėjais, svečiais, dekoracijomis, vizualizacijomis ir kitais šou elementais“, – intriguoja atlikėjai.

Anot Lilo, labai norisi „išlipti“ iš standartinio hiphopo koncerto rėmų ir sukurti šventę, tiek sau, tiek svečiams, o „Loftas“ puiki vieta tai įgyvendinti. „Nemėgstu kalbėti prieš faktą, bet jau dabar manau, kad tai bus stipriausias mūsų koncertas. Mūsų pačių programoje bus daug naujovių, bet apie jas pradėsime pasakoti truputį vėliau“, – apibendrino „Lilas ir Innomine“ lyderis K.Kiveris-Lilas.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close