Renginiai

Linksminkis ir būk socialiai atsakingas

10857939_736274743121111_223587481345609998_nLikus mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų, Klaipėdoje vyks DJ stilių varžytuvės, skirtos gyvūnų globos namams paremti – „Blenderis“.

Antrąsyk uostamiestyje rinksis alternatyvios muzikos gerbėjai, palaikantys socialiai atsakingų naktinių pramogų iniciatyvą. Įėjimo į vakarėlį mokestis – nuo 10 Lt. Visi už bilietus surinkti pinigai, bus paaukoti gyvūnų globos namams „Linksmosios pėdutės“.

Taip jaunimas galės lengvai prisidėti prie globojamų gyvūnų gerovės, o pats renginys pažada ne tik pagaugais per odą einantį vakarėlio vyksmą, bet ir parodys pavyzdį, kaip labdaringi renginiai gali tapti nenuobodūs ir šiuolaikiški. Ką veikti renginyje ras įvairiausio amžiaus žmonės, nes muzikos spektre įvariausi stiliai maišysis lyg viename plaktuve.

Į labdaringas DJ stilių varžytuves „Blenderis“ iš kitų miestų atvyksta savo grojamų muzikinių stilių profesionalai. Pagrindinis vakaro didžėjus – Loranas Vaitkus. 2011 m. L. Vaitkaus vedama radijo laida „Mix Subas“ buvo išrinkta geriausia ir apdovanota LRT „Bitinuku“.

Taip pat ausis džiugins šalyje puikiai žinomi muzikos selektoriai, tokie kaip: pozityvieji „Kaštono“ Audrius ir E-Roott, reperiai Alko su Swix, ateities ritmų virtuazai Makdett ir Deep Shoq, bei vakarėlio rezidentai, Klaipėdos miestui puikiai pažįstami Skar, Eight-Eight ir Sunday Bug. Vaizdais lepins specialiai gyvai kuriamos Martyno Kazlausko ir Mato Nakrošiaus vizualizacijos.

Vakarėlio vyksmas bus transliuojamas gyvai „YouTube“ platformoje. Tai puiki proga ne tik pasigėrėti moderniu renginiu, bet ir Kalėdų sezono linksmybes pradėti gerais darbais. Laukiame Tavęs gruodžio 20 dieną, klube „Roxy“. Durys atsidaro 22 val.

Daugiau informacijos socialiniame tinkle facebook: http://on.fb.me/1qJRkyn

Renginio rėmėjai: „Technorama”, „ECOLINES”, „Pajūrio kartingai”, „Pirktipigu.lt“, „Royal Canin” „Kaštonas”, „Katos grupė”,„Hostel KUBU”, „MEZON”, „Express Pizza”, „Vero Cafe”, „atsikeli ir varai“, „ZIP FM”, „Vakarų ekspresas”, „Ore.lt” „Muzikos virtuvė“, „Klaipėdos Dizaino Centras“.

Video pristatymas: http://youtu.be/lrjcQN8WywE

Renginio transliacija gyvai: http://youtu.be/Uu06rItOfi0

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close