AlbumaiNaujienos

LKRDS & DSPFM – “Schlagerz mixtape Vol 1” apžvalga

LKRDS & DSPFM – “Schlagerz  mixtape Vol 1” [ Despotin ; 2014]
LKRDS & DSPFM – “Schlagerz mixtape Vol 1” [ Despotin ; 2014]
Štai kas atsitinka, kai kartu vienoj studijoj susirenka dvi jėgos Laikrodis ir Despotin Fam. Gerai praleidžia laiką, išgeria šiek tiek alaus, parodo vieną kitą bytą ar rhaimą, tada pabando sudėti viską kartu. Suprantu, kaip tai turėtų būt sudėtinga, nes visi sudalyvavę išsibarstę po skirtingas šalis…

Vėlgi priežasčių kodėl mixtape, or ne albumas, galima rasti daug, ypaę žinant kiek Despotai mėgsta kokybę.

Kiek girdžiu ir matau iš playlisto pagrindinio MC vaidmenį atliko Laikrodis (karts nuo karto keisdamas kaukę), nors išties labai malonu išgirsti ir kitų Despotų vokalus, gan pasikeitęs ir įdomiai skambantis Vaiperis – jo partiją galiu klausyti dar ir dar. Toliau seka vėlgi pasikeitęs ir kartais net sudėtingai atpažįstamas Shmekla aka Randomas, Liezhuvis kaip visada turintis savitą nuotaiką… ko gero vienas lengviausiai atpažįstamas Lietuvo hip hopo vokalas

Ne taip jau senokai jau teko aprašinėti dar vieną Laikrodžio darbą, ir malonu, kad šiuo atveju viskas taip pat aukštumoj. Tikrai su įdomumu perklausiau viską ir smagu, kad Laikrodis ir toliau dėlioja tekstus, kaip savitas istorijas, įpindamas, tarp visko tas mintis, kurias norėtų paskleisti , kurias norėtų išleisti į paviršių – mano aplodismentai!

Instrumentinė pusė stilingai balansuoja tarp kažkokių NU modernių muzikinių sprendimų ir hip hopo, tiek spalvų , tiek akcentų… nežiūrint i smulkius niuansus – išties labai įdomu, ne nuobodus ir stiprus darbas, net gaila pasidaro kodėl , nutarė išleisti būtent taip, nes manau padirbėjus tikrai gautųsi geras pilnavertis albumas, netgi tokioj formoj, kaip dabar… viskas yra gan solidu ,manau tik patys Despotai, gali pastebėti, kas kur ir kodėl nedavė šiam darbui įgauti albumo vardo.

Na štai mano savita duoklė šiam įdomiam darbui. Ačiū už dar vieną gerą albumą, kuris gula į playlistą – lauksiu sekančių darbų!

Albumą paklausyti ir parsisiųsti galite čia http://andrewla.bandcamp.com/

Žymos

Susiję

2 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close