NaujienosRenginiai

Loftas atsiklausęs repo mylėtojų pristato M.O.P.

M.O.P. turo fotoVakar vėlai vakare Lietuvos repo pasaulį apskriejo žinia – į menų fabriką „Loftas“ gruodžio 18 d. atvyksta legendiniai Rytų pakrantės taisyklių laužytojai – M.O.P.
Prieš savaitę muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara socialiniame tinkle uždavė klausimą – ar norėtų draugai ir kolegos M.O.P. pasirodymo Lietuvoje. Atsakymų ir palaikymo jis susilaukė gerokai daugiau nei tikėjosi.
„Tikrai nėra viskas taip paprasta, kad aną savaitę sugalvojau, o šią jau pasirašiau kontraktą“, – šypsodamasis pasakoja V. Diavara, – „Derybas su M.O.P. vedėme jau seniai, tačiau dabar pasitaikė puiki proga juos čia pasikviesti“.
Šiemet menų fabrike įvyko keli didžiuliai „burn Energy Session“ legendinio repo renginiai. Su ta banga Lietuvą aplankė tie, kurių dėka turime šios scenos himnus: „Cypress Hill“ nariai, „Pimp My Ride“ žvaigždė Xzibit, smarkuoliai „Onyx“ ir kiti.


M.O.P.„Tai paskutinis tokio lygio repo renginys šiais metais. Taigi kviečiu visus išnaudoti progą ir palinguoti pagal tikro smarkaus niujorkietiško repo ritmus“, – sako Vee.
M.O.P. – tai du reperiai, Billy Danze ir Lil’Fame. Jie kartu užaugo Niujorke, Bruklino rajone, kur subūrė tikrą gatvinę gaują. Ją pavadino Mash Out Posse.
Kai atėjo laikas išreikšti save, vyrai pradėjo rašyti tekstus ir muziką, subūrė grupę ir pavadinio ją savo gaujos vardu.
1998 metais M.O.P. albumas „First Family 4 Life“ buvo oficialiai labiausiai vagiamas kompaktas Niujorko muzikos prekių parduotuvėse. Be jų hito „Ante Up“ neapsieina nei vienas repo renginys.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close