RenginiaiStraipsniai

LOFTO festivalyje SOUNDBOYS.LT pristato "žemų" sceną

Leonswitch
Leonswitch

Dubstep muzikos pranašai Lietuvoje, visiems naktinėtojams gerai žinomi „Soundboys“ šiemet „Loftas Fest“ pristato specialią programą su 4 svečiais iš Didžiosios Britanijos: Kaiju, Leon Switch, Demon ir RSD. Tai labai reta proga Lietuvoje išvysti tokį bass muzikos meistrų rinkinį. Jie, beje, visų mūsų laimei neišvyko į vieną didžiausių bass muzikos festivalių pasaulyje – „Outlook“ – kuris tą patį savaitgalį kaip ir „Loftas Fest“ vyks Kroatijoje.

Antrąją „Lofto“ festivalio dieną, rugsėjo 5-osios naktį, nusimato daug, labai daug sprogdinančio garso ir žemų dažnių ekstazė su keturiais skirtingais, bet vienodai kokybiškais britų atlikėjais.

LEON SWITCH (UK / Chestplate)
Leon Switch – tai gerai atpažįstamas vardas Didžiosios Britanijos bass muzikos scenoje. Nuo jaunų dienų beveik 16 metų kūrė po „Kryptic Minds“ vardu. Dabar Leonas sugrįžo solo, šviežiai ir taip pat garsiai. Savo patirtį jis išnaudoja maksimaliai – juk prodiuseris kūrė dar tada, kai dubstepo garsai ieškojo kaip ir kur pasireikšti.

 

Demon
Demon

DEMON UK (Macabre Unit)
Dar vienas nakties svečias, vienas iš „Macabre Unit“ įkūrėjų bei dubstep ir grime muzikos pradininkas – Demon. Priklausomas nuo tamsių, demoniškų garsų – jis tuo gyvena ir kvėpuoja, todėl esant šalia jo, kai demonas groja, jo kuriamos vibracijos vertos nuodėmės. Didelės nuodėmės.

https://soundcloud.com/demonuk/the-cause-vol-1-preview-clips-released-180814-via-bandcamp

 

Kaiju
Kaiju

KAIJU (Osiris Music) UK
Pirmus garsus išleidę tik 2012 metais, Kaiju be perstojo stebino sold-out’iniais ir visų giriamais garsais. Pernai metais Kaiju buvo karūnuoti „Best New Producers“„Dubstepforum“ apdovanojimuose. Kaiju retai kada dalinasi savo dar neišleista muzika, taip užtikrindami savo pasirodymų išskirtinumą. Jų setai – Europos šokių aikštelių šviesulys. Tai patvirtina ir tokie bass muzikos ekspertai kaip J:Kenzo ir Youngsta

 

 

rsd
rsd

RSD UK (Punch drunk. Tectonic. Reggae roast. Moonshine)
Dubstep muzikos krikštatėvis, Bristolyje gimęs Rob Smith, šį miestą pakrikštijo dubstep’o miestu. O visi kiti RSD pripažino dubstepo krikštatėviu. Asmenybė, kuri apie šią muziką žino daugiau negu… galbūt dauguma, o gal ir visi… RSD, beje, jau antrą kartą atvyksta į urbanistinį miesto festivalį „Loftas Fest“.

Dubstepo naktis su SOUNDBOYS įvyks antrąją festivalio dieną
Panašu, kad penktadienio naktis „Loftas Fest“ atskleis šviesiąją ir tamsiąją bass muzikos puses. Visi, kas pažįsta „Soundboys.lt“, žino, kad tokios progos – tai užtikrintas ausų orgazmas.
Beje, šį kartą, festivalio proga viskas nepasibaigs tik ties garsu. „Soundboys.lt“ atsiveža dar vieną svečią, kuris atlikėjų pasirodymų metu rūpinsis vaizdu. Inovatyvių, provokuojančių ir akis sprogdinančių multimedijos sprendimų meistrai IRIE PIXEL – jau tituluoti vienais geriausių vizualinių projekcijų ekspertų Didžiojoje Britanijoje.

 

IRIE PIXEL kosmosas

LOFTAS FEST 2014
Rugsėjo 4-6 dienomis
LOFTE ir loftuose aplink, bei kieme
Bilietai nuo 50 LT ticketpro.lt

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close