NaujienosRenginiaiStraipsniai

Loftas Fest ir Despotin FAM startuoja. Visur pilna ir daug gerų žinių

loftas festMalonu jums priminti gerus dalykus. Dar maloniau, kad vyksta geri dalykai (nors reikia ir paniurzgėt, kad visada norėtųsi dažniau). Taigi geroji žinia yra ta, jog itin retai susiburiantis Despotin Fam pilnas kolektyvas jau šį šeštadienį bus Loftas Fest scenoje.

Kaip sakė Liezhuvis: „Gal jauniems tai bus pirmas, o seniems galbūt paskutinis full Despotin Fam koncas. Nes jie būna kas 5 metus –  tai kokiems 15 mečiams buvo 10 metų, o jei tau jau 80 tai „h** znajet“ ar sulauksi kito“. Taigi primygtinai siūlome nerizikuoti, nebandyti klausytis albumo vien tik namuose, o ateiti ir padaryti viską, kaip reikia.

Vaiperis su Shmekla taip pat pažymėjo, kad nuo paskutiniojo pilno Despotinų susibūrimo koncertui jau praėjo penkeri metai (NET!), todėl tai tikrai ypatinga proga. „Net laikrodis, grįžo į „senąjį žemyną“ ir net neįsivaizduojat ant kiek jis pasiruošęs energetiškai“ – teigė grupės nariai.

Prie liūdnesnių žinių verta paminėti, kad bilietai į festą „sold out“. Tačiau prie pozityvių naujienų didžiosiomis raidėmis užrašyta, kad 5 kartą vyksiančiame Loftas fest bus didelė nemokama zona, kur rasite gausybę veiklų ir koncertų. Būtent ten visi norintys šeštadienio vakarą laisvai ir nemokamai galės išgirsti ir Despotinus.

Gal net kiek simboliškas sutapimas – Despotin kas 5 metus ir vienintėlis tokio masto urban festas jau 5 metus su mumis. Ateikit, nes paprasčiausiai to dažnai neišgirsit per radiją.

Daugiau apie Loftas fest: https://www.facebook.com/events/430712830460831/
Daugiau apie Despotin: https://www.facebook.com/despotin.fam/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close