AlbumaiRenginiai

Loftas masyviai repuos bent tris kart šį mėnesį

loftas repuos vasari„Lofte“ vasarį reperiai rinksis mažiausiai 3 kartus

Vasario mėnesį suderėjo naujų hip hopo albumų, kuriuos reperiai pristatys menų fabrike „Loftas“. Vasario 19 d. „Dee & Kamy“ duetas atskleis savo beveik penkis metus brandintą albumą, o vasario 26 d. įvyks MC Mesijaus albumo premjera. Be to, praeitą savaitę menų fabrike savo albumą pristatė šiemet Lietuvos hip hopo apdovanojimuose triumfavę „Tie Geresni“.

„Manau, sutapimas, jog panašiu metu užderėjo tiek hip hopo albumų Lietuvoje“, – sako Tautmilas Kamy.

Repo vakarėlių maratoną menų fabrike uždarys į Lietuvą atvykstantys legendiniai Rytų pakrantės reperiai M.O.P. Gruodžio mėnesį turėjęs įvykti koncertas, susilaukęs ypatingo palaikymo, perkeltas į kovo 15 dieną. Tai bus vienas didžiausių repo vakarėlių Vilniuje.

02_19 Dee&Kamy„Dee & Kamy“ lieka ištikimi 90-ųjų hip hopo estetikai

Prieš penkerius metus debiutavę su kompaktine plokštele „Original Taste” duetas susižėrė eilę apdovanojimų. Stipriai užkelta kartele muzikantai neturėjo laiko ilgai džiaugtis – sekė begalės koncertų ir prasidėjo naujų įrašų maratonas.

Tautmilas pabrėžia, kad sukurti albumą jiems reikėjo labai daug pastangų ir laiko: „Visi besidomintys žino, jog dainų sukūrimas toli gražu nėra albumo pabaiga“, – sako jis.

„Dee & Kamy“ naujojo albumo „Filling The Gap“ pristatymas bus ypatingas tuo, kad „Loftas“ bus paruoštas 90-aisiais dvelkiančia scenografija, taip pat renginyje dalyvaus būrys dueto draugų, muzikantų ir, žinoma, svarbiausia – antrasis „Dee & Kamy“ palikuonis bus pakrikštytas visų gerbėjų akivaizdoje.

02_26 MC MesijusMC Mesijus šįkart sukūrė albumą ne vienas

Gerai žinomas visuomenės veikėjas ir repo ambasadorius MC Mesijus vasario pabaigoje išleidžia trečiąjį savo albmą, tačiau pirmąjį – su Münpauznu. Münpauzn – elektroninės muzikos inovatorius su barzda ir idėjomis, jau pastebėtas prancūzų.

„Į žiemos pabaigą reperiai atitirpo. Gerai yra tai, kad visos vasario mėnesio repo šventės yra pakankamai skirtingos – atėjusiems bus tikrai įdomu pamatyti ir palyginti“, – sako MC Mesijus.

Artimos ateities muzika, surrealistinis hip hopas, Vilniaus repo avangardas – taip naująjį įrašą apibūdina MC Mesijus. Pristatymo vakarą „Lofte“ netrūks nušvitimų, nes būtent taip vadinasi šis MC Mesijaus ir Münpauzn renginys.

Jiedu suteiks neeilinę patirtį pamatyti save iš šalies arba pasijusti tuo, kuo neesi. Pasijusti vagiu. Pasijusti pareigūnu. Pasijusti paaugliu ar benamiu. Naujagimiu pilve ar negyvėliu.

1470019_1035376866489161_2572630650623003719_nRepo švenčių startą „Lofte“ pažymės „Dinamitas“  

Vasario mėnesio hip hopo šventes „Lofte“ pradės stipriausias šios scenos užtaisas Lietuvoje – festivalis „Dinamitas“. 3 scenos, per 50 atlikėjų, svečiai iš užsienio ir virš 1000 bendraminčių, kurie susirinks net į 12 valandų šou šėlti iki ryto.

MOPGriausmingas finišas su amerikiečiais M.O.P.

Pasibaigus vasario mėnesiui, repo bendruomenės laukia vienas didžiausių įvykių – į menų fabriką „Loftas“ kovo 15 dieną atvyks legendiniai Rytų pakrantės taisyklių laužytojai – M.O.P.

Bruklino reperių koncertas, kuris turėjo įvykti gruodžio mėnesį, tuo metu susilaukė ypatingo hip hopo atlikėjų ir entuziastų palaikymo bei susidomėjimo. Grupei atšaukus gruodžio mėnesio koncertą, fanai buvo raginami klausti M.O.P. socialiniame tinkle, kodėl grupė neatvyko į Lietuvą ir parodyti, kad Vilniuje egzistuoja stipri hip hopo bendruomenė laukianti jų pasirodymo. Tai įtikino ir po ilgų datos derinimų buvo nuspręsta – amerikiečiai „Loftą“ drebins kovo 15 dieną.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close