Įdomu!Renginiai

LOOPTROOP ROCKERS @ Loftas fest

Nors praėjus ir mėnesiui laiko nuo netradicinio Joninių šventimo, bet portalo starto proga apžvelgsiu puikų renginį, gerą koncertą – žodžiu Looptroopus.

 

Pradėsiu nuo klausimo į kurį pats niekaip neradau atsakymo, kodėl tiek mažai dėmesio tiek prieš koncertą, tiek po jo susilaukė šie charizmatiški  Europos HIP HOPO grandai? Vienintėlis į galvą ateinantis pasiteisinimas, kad pavasarį ir vasaros pradžioje buvo daug daug gero Repo Lietuvoje ir žmonėms gal jau pabodo? – iš buvusių Lofto feste, galiu drąsiai sakyt, NE. Todėl liko keista, jog jie ne tik, kad netapo pagrindiniais „headlaineriais“, nors kartu su po jų ėjusiu  G&G Sindikatu vienareikšmiškai sutraukė daugiausia žmonių ir padarė geriausią atmosferą, bet liko nepastebėti ir daugelio apie jų atvykimą nesužinojusių repo muzikos megėjų.

 

What a night Vilnius! No technical problems could stop the vibe at Loftas!
Thank you sincerely.

Taip po koncerto savo Facebooke paskelbė Grupė, mat koncerto metu nebuvo išvengta techninių nesklandumų ir kuriam laikui švedai buvo likę „be garso“ . Tačiau smulkmenos nesumenkina pačio koncerto, nes apskritai, bent stovint šalia scenos, garsu ar jo kokybe  skųstis nebuvo nei noro, nei kada.  Looptroop‘ų pozityvios nuotaikos rodos negadino ir tas faktas, jog naktį prieš jie turėjo koncertą Vienoje, ir per skrydžius buvo dingę visi instrumentai. Tad įterpdami mažas improvizacijas jie lengvai užvaldė visus susirinkusius nuo pat pirmų gabalų ir nepaleido iki galo.

Kas liečia muzikinę pusę, labai maloniai nustebino grupės pasirinkta programa. Tai yra programoje puikiai persipynė naujesni ir senieji grupės darbai, kurių dėka jie ir „pasidarė vardą“ ir buvo mylimi Lietuvoje dar prieš pirmąjį apsilankymą  Vilniuje.   „Dont hate the player“ „Walls dont lie“ „Revoliutionarry step“ „Fort Europa“ … maišėsi su „The buildings“ „Profesional dreamers“  , „Lullabies to myself“, švediška „Joninių daina“ ir netgi buvo pristatytas naujas Looptroop rockers darbas „Trouble makers“. Minia šokinėjko, kilnojo plaštakas, dainavo kartu ir visaip kaip kitaip mėgavosi muzika.

http://www.youtube.com/watch?v=GjLPE6km7cI (Looptroop  „Trouble makers“ , vaizdo klipas filmuotas telefonais Lofte)

Tribute skirtas Beastie boys irgi buvo laiku ir vietoje, iš pradžių naudoti jų instrumentalai atliekant „Bandit Queen“ ir „Long Arm Of The Law“, o vėliau šokinėjo ir nežinantys švedų kūrybos, nes buvo atliktas „Fight For Your Right“ koveris.

Apibendrinant  Looptroop rockers dar kartą įrodė, kad neveltui jų muzika sukosi ir sukasi daugelio playlistuose. Tikėkimės, kitą kartą juos pamatyti, nebereikės laukti vėl penkerių metų ar važiuoti į „Splash‘ą“, ar „Hip-hop camp‘ą“.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close