NaujienosVideo Klipai

Mad Money apie "Dar ne vėlu" video

mad dar neveluMad Money kartu su D-Christian pristato savo kūrinio “Dar ne vėlu” vaizdo klipą. “Tai paskutinis prisilietimas prie mūsų 2014 metų vasaros pabaigoje išleisto albumo “Viskas arba nieko”. Paklausti, kada sulauksimke naujų kūrinių reperiai nuramino, kad ilgai laukti nereikės, “jau intensyviai dirbame prie naujojo mūsų albumo, bei vaizdo klipų filmavimo” Atlikėjai tikino, kad naujasis albumas bus visiškai kitoks, nei pastarasis ir pažadėjo itin rimtą, bei stiprų produktą.

Šio mini filmo pagrindiniai herojai – vaikinas ir dvi merginos – priverčia dainos žodžius suprasti būtent ta mintimi, su kuria jie ir buvo parašyti. Mums rašymas, kūryba yra vienintelis duonos šaltinis, merginoms – vienintelis jausmų išsakymas, išsikalbėjimas, o vėliau – taipogi duonos šaltinis. Dar nevėlu filme yra parodyta dviejų, nieko nenutuokiančių merginų draugystė su tuo pačiu vaikinu. Laimė ir džiaugsmas šviečia jų veiduose, būnant su savo mylimuoju, o vėliau visa laimė yra užrašoma žodžiais dienoraštyje. Praėjus kažkiek laiko, vaikino žaidimai yra perprantami. Merginoms susėdus pasišnekėti ir išspręsti susidariusią situaciją, klipas staiga nutrūksta, ir veiksmas persikelia į netolimą ateitį – bendrai parašytos knygos pristatymą. Knyga vadinasi “Dar ne vėlu”, tai yra knyga, parašyta remiantis abiejų merginų dienoraščiais.

Esame labai dėkingi “CaifCafe” kavinių tinklui, kad suteikė visokeriopas galimybes tikrai pilnai įgyvendinti visas muzikinio klipo idėjas. Taip pat filmavimo komandai “United Studio” už tikrai kokybišką darbą visą klipą nufilmuojant. Na ir žinoma mūsų aktoriams, kurie tikrai nuoširdžiai įdėjo visą save į šio mini filmo gimimo procesą.

Visą albumą rasite ČIA
Visos MAD MONEY naujienos https://www.facebook.com/MadMoneyLT
Visos D-Cristian naujienos https://www.facebook.com/DChristianLT

Žymos

Susiję

8 komentavo

 1. Vietoje to, kad Micro One naują klipą įmestumėt, dalinatės šituo jau suvirškintu pusfabrikačiu. Tai kaip ir jasna. Ate, hip-hop.lt, einu ieškoti repo kitur.
  0  0
 2. Su Micro One ir visa Panevėžio chebra yra puikūs tiek asmeniniai, tiek ir Hip-Hop.lt santykiai – tačiau jis nesiunčia spaudos pranešimų ir iš jų informaciją gauti kur kas sunkiau. Šiandien pasirodys dar interviu su vienu jų ir albumą, kuriame tarp kitko yra ir Micro. Portalą administruoja vos porą žmonių, kurie turi pakankamai daug kitų darbų – tad visko apžvelgti nesugebėsime niekaip. Džiaugiamės, kad žmonės kuo toliau tuo labiau skaito, bet duoną valgom mes iš darbo ir portalui negalim skirti visos dienos ir visko apžvelgti. Visas naujienas rasite Facebooke.

  *čia niekaip nenuvertinant Mad Manio ir jo komandos darbo. Jis sugeba pateikti informaciją ir pristatyti save ir todėl žinios pasiekia didesnę auditoriją. Tai bet kokiu atveju yra gerai. Pasistengsime daugiau viešinti Micro ir kitų darbus kartu – matom kad jum tai įdomu
  0  0
 3. Man juokinga, kai kritikuoja tarkim MM (ne vien jį kritikuojam), jis daro tai, kas plačiai klausoma ir ne vienam patinka, aisku heiteriai kaip tu – visada buvo ir bus, čia nėra nieko naujo… Bet aš norėčiau pasiūlyt, tau FUCKDATSHIT, parašyk – įrašyk gabalą, kuris tau asmeniškai pačiam jau atrodys geras darbas, o tada mes jau prikomentuosim apie tavo tau atrodantį gerą darbą… Pamatysi, kad ir tu heiteri ne visiems patiksi, būtų gerai, kad dar rastum kam patiktų Tavo darbas… Geros dienos.

  P.S. Apie MM, tai jis yra dėjęs ant repo rėmų, todėl jis maišo nusistovėjusį vandenį LT repo prūde(jūroj – pasirinkit kas jum geriau)…
  0  0
 4. Ne, tiesiog graudu darosi pamačius koks lietuvių mentalitetas, kai tokie yra klausomi… Kokį vandenį? Kas jis naujo padarė? Gabalą bet kas gali įrašyt, bet nereikia saves išaukštinti virš visko ir gerbt kitus
  0  0
 5. Aš neklausau MM, tik bandau pasakyt tai, kad jis daro tai kas daug – LABAI DAUG žmonių sudomina. Rimti reperiai turi mažesnę auditoriją, bet rimtą. O MM kepa gabalus visiems… Aš nežinau kaip jis save aukština, bet manau jog tam yra paaiškinimas, kažkokiam gabale jis sakė: Iš repo išmestas. Tai spėju, jog daugelis reperių jį pradėjo smerkt ir jis pradėjo sparčiai kilt (nebūtinai tarp rimtos auditorijos, bet visgi kilt), o dabar kai jis gali sau leist išaukštint save, tai kam jam gerbt tuos, kurie jo negerbė?
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close