NaujienosVideo Klipai

Mad Money apie Saulėlydį

MAD MONEY saulelydis hh.ltTurbūt net nevisi jau ir pamenam laikus, kai Lietuviško repo video pasirodymas buvo retesnis nei aukso puodo laimėjimas… Dabar video gausa skųstis jau tikrai nebegalime, bet iš gero gyvenimo, šia prasme, jau reikalaujame ir kokybės bei įdomių (geriausia dar ir nematytų) sprendimų, kad video tikrai priduotų svorio gabalui ir tuo pačiu patiktų mums (jau išrankesniems) žiūrovams. O kalbame apie tai, todėl, kad prieš kurį laiką pasirodė naujas Mad Money video “Saulėlydis” iš “Viskas arba Nieko” albumo, kurį beje jau galima užsisakyti ir CD pavidalu. Vieta labai įdomi, sprendimai taip pat, tad kol visiems rekomenduojame pažiūrėti – pakalbinome autorių.

Kaip teigia Mad Money, Saulėlydį pasirinko, todėl kad tai jam asmeniškai vienas iš labiausiai patinkančių “Viskas arba nieko” kūrinių. Plius suveikė ir faktas, kad oro sąlygos prieš ateinant šalčiams dar buvo pakankamai geros filmuoti lauke. “Nors pradžioje buvo mintis vaizdo klipus nufilmuoti absoliučiai visiems albumo kūriniams, net skit’ams, tačiau skaičius buvo sumažintas”- teigė jis.

O į daugeliui rūpimą klausimą “kodėl video filmuotas bažnyčioje”? Atsakė taip: “Todėl, kad gražu, tyra, arčiau dangaus, tuo pačiu purvina ir paslaptinga. Bažnyčia šiais laikais tai savotiškas švyturys šioje betoninėje urbano jūroje. Kadangi pats ir montuoju visus savo vaizdo klipus, suprantu, kad filmavimo vieta reiškia tikrai daug. Jau prieš filmavimą žinau, kaip kas turi atrodyti ir kaip ką noriu padaryti, kad pats būčiau patenkintas rezultatu.” Ir pridūrė, kad: “ Jau nebeužtenka filmavimo metu pamojuoti rankomis prie tagais pagražintų apleistų pastatų. Norisi, kad kiekvienas klipas turėtų savo nuotaiką, energiją bei emocijas, visada stengiuosi padaryti kitaip nei padaro kiti. Kitaip negu įprasta, nustebinti tiek klausytoją tiek save patį.”

Prieš kurį laiką pasirodžiusioje “Viskas arba Nieko” apžvalgoje (rasite ČIA) Mironas pastebėjo, kad  Mad Money gyvena tarsi kultūriniam vakuume lyginant su kitais reperiais” (ta prasme, kad jaučiasi, jog semiesi įkvėpimo ir temų iš kitų šaltinių nei dauguma), ar sutinki su tuo? “ Iš dalies tikrai sutinku. Nors, ypač seniau labai didelę įtaką darė Lietuvos repo vidinio gyvenimo peripetijos, vos ne kiekviename kūrinyje galima įžvelgti tam tikrų, tikrai ne daugeliui aktualių, Lietuviško repo aspektų -būtent pro mano  tamsų akinių stiklą. Tačiau šiandieninėje kūryboje tokias, pagrinde tik man aktualias, temas stengiuosi apeiti. “

                Paklaustas apie citatą iš pasirodžiusio video “Vis dar WUtang’us paleisti prašai…”  atsakė, kad tai daugiau sentimentali metafora, nei frazė iš kasdienybės,  bei pridūrė, kad “nebent pats savęs paprašau 🙂 tačiau nors klausau labai jau įvairios muzikos, būna dienų, kai kolonėlės transliuoja pvz mano mėgstama “Iron flag” albumą ar kažką panašaus. Tam tikri kūriniai, tam tikram žmogui turi tam tikrą reikšmę.”

                Galiausiai Mad Money perduoda linkėjimus visiems, “ kurie klauso, myli, nekenčia, palaiko balansą. Be jūsų nebūtų ir manęs, bent jau tokio, koks esu šiandien, ar tai gerai ar blogai – ne man spręsti. Visada atsiras tų, kurie žino geriau už tave patį 🙂 Stiprybės, kantrybės ir daug daug pastangų” palinkėjo Mad Money, kurio pasirodymą jau rytoj (spalio 31 dieną) galės išvysti Jurbarkiečiai.

Žymos

Susiję

3 komentavo

  1. nusaukit jus ta “reperi” piktu pinigu privise is visu kampu dauzykim urmu be jausmu. iki.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close