NaujienosStraipsniaiVideo Klipai

Mad Money pristato "Drugio efektą" ir fotosesiją

Nuotraukų autorius: Photography Vataitas
Nuotraukų autorius: Photography Vataitas

Daugiausia prenumeratorių „youtube“ turinti Lietuvos grupė Mad Money pristato naują kūrinį (+ nuotraukos)

„Mad Money“ pristato naujausią savo kūrinį „Drugio efektas“. Dainos įrašuose kartu dalyvavo vokalistė Gabriele Senkevičiūte. Tai vienas iš retų „Mad Money“ kūrybos atvejų, kai prie grupės prisijungia dar vienas kūrėjas.

Kūrinį lydi speciali jam daryta fotosesija ir vokalisto parašytas tekstas, kuriame pristatoma daina. Visų trijų elementų kombinacija kalba apie žmogaus netobulumą ir tuo pačiu skatina priimti save tokį, koks esi bei siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Pristatome visas tris dalis.

„Leisk gyventi sau laisvai“, gyventi dėl savęs ir dėl savų, mažiau kreipiant dėmesį į diktuojamus standartus, bei aplinkinių nuostabą. Ne kas kitas, o tu pats esi atsakingas už savo gyvenimo kokybę. Muziką kuriu paprastiems žmonėms, tokiems pat kaip ir aš pats, apie tokias pat kasdieniškas problemas, išgyvenimus, įkvėpimo semiuosi iš visko ką matau aplink save, visko ką girdžiu, ką jaučiu, ką pastebiu žmonių akyse: agoniją, euforiją, juodą ir baltą, kuriu taip kaip gyvenu, gyvenu kaip kuriu. Yra purvinų dainų, įvykių, kuriais nesididžiuoju, tačiau tvirtu žingsniu su savo komanda žengiu pirmyn ilgu keliu geresnio rytojaus link. Mus retai groja radijo stotys, apie mus retai rašo spauda, nerodo per TV, tačiau youtube kanale prenumeratorių skaičiumi lenkiame bet kurią Lietuvos „žvaigzdę“ ir tai tik įrodymas to, kad žmonėms reikia mūsų muzikos. Muzikos, kurią kuriame Jums, kuri užjaus ir paguos sunkiausiais gyvenimo momentais, muzikos, kuri privers nuoširdžiai nusišypsoti ir pasijusti geriau. Sulaukiu nemažai gerbėjų laiškų, kuriuose jie dėkoja už mūsų kūrybą, rašo jog, mūsų muzika yra jų gyvenimo ramstis. Manau, tai yra vienas didžiausių komplimentų, bei apdovanojimų kuriančiam žmogui. „Leisk gyventi sau laisvai“, gyventi dėl savęs ir dėl savų, mažiau kreipiant dėmesį į diktuojamus standartus, aplinkinių nuostabą, bei nepatenkintus žvilgsnius, nekas kitas, o tu pats esi atsakingas už savo gyvenimo kokybę, kad ir koks mažas, nepritapęs ar nesuprastas bebūtum. Tu esi pats svarbiausias visame šiame skubančiame, laiko užjausti nerandančiame pasaulyje. „Drugio efektas“ – frazė nusako idėją, kad drugelio sparnai gali sukurti nedidelius pokyčius atmosferoje, kurie gali pakeisti tornado kelią arba užlaikyti, pagreitinti ar netgi sutrukdyti jo atsiradimą tam tikroje vietovėje. Mosuojantys sparnai vaizduoja mažus pokyčius pradinėse sistemos sąlygose, kurie sukelia įvykių grandinę, vedančią prie didelio masto permainų.“

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close