Albumai

MADLIB the BEAT KONDUCTA – Vol.1-2 : Movie Scenes

Manau, kad kas toks prie vienas tas Madlibas , daug kam nereikia aiškinti.Kaip ne kaip vienas iš ryškiausių dabartinio “nekomercinio”, jeigu taip galima pavadinti hip hopo veikėjų. Žmogus, kurio dėka, dienos šviesą išvydo visa eilė nerealiu projektų Madvillain, Lootpack, Yesterdays New Quintet, Quasimoto, Jaylib ir eilė kitų, žmogus kurio arsenale visa šutvė kultinių albumų. Būtent viena iš tokiu savo klasikų ir nutarė prisiminti Madlibas. Manau, kad tie kas domisi Stones Throw na arba Madlibo kūryba atsiminė tokį puikų daiktą kaip “The Beat Conductor” labai limituotu tiražu pasirodžiusi instrumetinį albumą (na tiksliau mixas), jeigu neklystu tai buvo 2001 metais ir tik vinilo pavidalu.Tais laikais Madlibas nors ir buvo jau žinomas, bet tokio galingo vardo kaip dabar neturėjo tą patį galima pasakyti ir dėl patirties. Ir štai po eilės metų jis nutarė atrestauruoti , pabaigti tai, ką pradėjo tada.

 

Taigi mano manymu tai tik iš dalies naujas darbas , visumoje jame labai daug to seno jauno , Madlibo , norinčio eksperimentuoti. Albumas tai dvi dalys , vieno įsivaizduojamo filmo scenos , paverstos į muziką (gana paplitusi formulė paskutiniu metu) .Pirmoji filmo dalis ko gero labiausiai primena sena jau minėta Madlibo darbą, nors kurinių pavadinimai kitokie.Antroji dalis “The Sequel” (“Pratesimas”) yra kitokia , jis labiau šiuolaikiškas , kai kurie aspektai daugiau pažengę , nors pagrindas vis tiek išlieka tas patas, seni vinilai , filmų fragmentai, šiek tiek gyvo grajo, triukšmai, vienas kitas Madlibo draugelis su geru žodžiu…pamiršau pasakyti, kad abi dalis jau buvo išvydę pasaulį, bet vėl gi vinilo pavidalu, taigi du už vieno kaina. Sunku pasakyti ką norėjo pasiekti Madlibas su šiuo savo darbu , nes tai negalima pavadinti instrumentiniu albumu , pernelyg daug skirtumų ir pasikeitimų , jis neatitinka riapavimui , pertrumpai, bet užtai klausyti tai išties malonu, manau, kad ir Djai gali rasti jame nemažai naudos. Madlibo darbas tiesiog užhipnotizuoja , kūriniai dėl savo trukmės nespėja atsibosti , jų yra tiek kiek reikia, puikumėlis.

 

Na ką čia daugiau ir bepridurti , manau, kad albumas išties puiki dovana šio talentingo kūrėjo gerbėjams ir labai geras būdas susipažinti su juo tiems kas dar apie jį negirdėjo , arba nebuvo įsigilinęs i jo kūrybą.

 

Tikra garso šventė…


 

Bitai: 10/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close