InterviuNaujienosVideo Klipai

"Man kiekvienas įrašytas gabalas yra savotiškas eksperimentas". Interviu su SLA

SLA
SLA

Visai neseniai SLA pristatė naująjį savo vaizdo klipą pavadinimu „Saulės sistema“ (S/S). Kai kurių žmonių dėmesį gabalas iš karto patraukė kiek nebūdinga nuotaika. Netikėtai melancholiškas, moteriško vokalo lydimas skambesys pateikė lengvą staigmeną, kuri ir paskatino pasidomėti, kas gi šiuo metu vyksta kūrybinėje SLA virtuvėje ir ką reiškia šie kūrybiniai eksperimentai.

– Girdėjau sakant, jog šią dainą iki galo gali suprasti tik jei esi įsimylėjęs. Kiek tame tiesos?

– Šiuo atveju visai nesvarbu ar tu įsimylėjęs, ar vienišas, mylintis visą pasaulį ar jo nekenčiantis. Šis gabalas turi paslėptą žinutę ir ši žinutė kalba apie mūsų kaip žmonių raidą, visa ko suvokimą, klaidas ir bandymus atrasti kažką naujo. Juk ir Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną.

– Ar toks, sakykime, šiek tiek pakitęs tavo stilius yra labiau vienkartinis eksperimentas, ar pirmasis žingsnis link šiek tiek kitokios kūrybos? Dabartinėje Lietuvos Hip Hop‘o arenoje tai jau pakankamai dažnas reiškinys.

– Asmeniškai man kiekvienas įrašytas gabalas yra savotiškas eksperimentas, kurio rezultatai atitinka mano tuometinę būsenę, išgyvenimus ir t.t. Tai yra konkreti ir nepragražinta tiesa. O dėl eksperimentinės kūrybos galiu pasakyti tik tiek, kad savosios turiu labai daug ir labai greitai ją galės išgirsti visi norintys. Tad galite tikėtis daug elektroninio Raw Hip Hop skambesio ir taip pat pirmojo mano kaip SLA Slow albumo.

– Tai ką reprezentuoja „Saulės sistema“?

– Pasaulyje sklinda kalbos apie tam tikrą vyraujančią sistemą, pavyzdžiui, bankininkų mums primestas taisykles ir išgyvenimą skurdžiuose pataluose, bet iš tiesų reikia nepamiršti, jog vienintelė tikra sistema, kuri mus supa, yra saulės. Mes esame iš jos ir mano albumas taip pat gims iš ten pat.

– Ir kaip visad – kokie sekantys tavo žingsniai? Ko gali tikėtis tie, kurie laukia tavo kūrybos?

– Sekantys žingsniai būtų gyva grupė, albumas ir DAUG klipų. Iš tiesų man net nebūtina, kad visi manęs klausytų. Mano tikslas kitoks – tapti numeriu vienas Lietuvos MC virtuvėje. Tad jeigu kuris nors iš MC nori, laukiu diss‘o.

Artimiausias SLA pasirodymas laukia liepos 10-12 dienomis Zarasuose vyksiančiame tarptautiniame festivalyje Meska Music Festival 2015, kuriame SLA taip pat yra vienas iš URBAN STAGE organizatorių. Lietuvos reperių gretas toje pačioje scenoje taip pat papildys Micro One, Erkė ir Ade.

SLA Slow Facebook puslapis.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close