Albumai

MARCO POLO – Port Authority

Na štai tas žadėtas „Rawkus Records“ sugrįžimas (padedant „Soulspazm Records“). Keista, kad nors išleidimo data buvo paskelbta kita, aš parduotuvėje radau šį albumą kur kas anksčiau, nekalbant apie forumus. Taigi, kas per vienas tas Marco. Rawkus – tikra legenda, tai buvo bene pirmas nepriklausomas hip-hopo leiblas, pelnęs didžiulį pripažinimą, kurio iš jų niekas ir niekada neatims. Ar pavyks Rawkus susigrąžinti savo pozicijas? 

Tarp apmąstymų, kokį dar raritetą perleisti, kad užsidirbtų pinigėlių, Rawkus vis dėlto rado laiko naujam albumui išleisti. Marco Polo kol kas per anksti laikyti amerikiečiu, nes vyrukas iki 2002 metų atstovavo Kanadai ir gyveno Toronte. Bet kai jis atsirado Niujorke, suktis pradėjo greitai. Pasipylė bendri projektai, tiesa, niekas nežino, ar tai visi taip jau norėjo su juo dirbti, ar Rawkus kūrė vardą. Tačiau beatus jis tikrai moka kurti, albumas neblogas.

 

Taigi, be darbų su „The Boot Camp“, Masta Ace, Heltah Skeltah, Large Professor ir krūva kitų (beje, dauguma iš jų sudalyvavo ir albume – žiūrėkit sąrašą apačioje), Marco yra tokio dalyko kaip „The Beat Society“ neseniai nominuotas narys, su jais jis sugrojo ne vieną gerą koncertą, tai irgi promo, kurį taip pat palaiko didelis spaudos atstovų dėmesys jo personai.  

 

Apskritai, visas albumas skamba, kaip vienas galingas promo – „hitiniai“ instrumai, be jokių super naujovių, tačiau gerai apdorotų, kabinančių formų, solidus MC sąrašas, iš kurių bent kas antras pamini, koks kietas yra tas kanadietis Marco. Negaliu pasakyti, kad albumas ilgai nepateks į lentyną, spėju, jis greitai pradės kelionę iš rankų į rankas, nes jis sužadina smalsumą, klausosi lengvai, jame daug gerų gabalų, viskas labai tvarkingai. Manau, albumas daugeliui patiks, bet aš nesigilinsiu, palauksim kito darbo, nes būtent jame matysis, ko jis iš tikrųjų vertas.   

 

„Šis albumas atspindi tris paskutinius mano gyvenimo metus; mano persikraustymą į NY iš Toronto prieš ketverius metus, ir mano muzikinį augimą nuo to laiko. Galima pasakyti, kad aš atstovauju tai hip-hopo daliai, kuri pastaruoju metu vis dažniau yra pamirštama. Be to, albumas parodo mano ketinimą sujungti kartu viename albume daug labai gerų skirtingų kartu MC. Tai nėra rinkinys, tai mano „Soul Survivor“ (Pete Rock ) ir aš tikiuosi, kad „Port Authority“ tai patvirtins. Žmonės, kuriems patikdavo senasis Rawkus, turės gerą progą prisiminti, kodėl atsirado ši meilė“… Marco Polo

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close