NaujienosVideo Klipai

Marius Repšys, Deiwuzas ir IronVytas žada repo naujienas.


Marius Repsys repe
Ironvytas, Marius Repšys

Internete pasirodė Ironvyto vaizdo klipo ištrauka, kurioje be paties reperio pasirodo dar du veidai – Deivydas Katinas, repo pasaulyje geriau žinimas Deiwuzo slapyvardžiu ir įvaizdį pakeitęs aktorius Marius Repšys.

Pastaruoju metu Marius Repšys savo gerbėjus stebino demonstruodamas milžinišką jėgą. “Facebook” paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame pritūpia su 180 kilogramų sveriančia štanga. Aktorius paaiškino, kad ruošiasi trijų veiksmų jėgos varžyboms “Summer Gym Power Beach” Palangoje.
Panašu, kad iššūkius mėgstantis aktorius nusprendė išbandyti savo jėgas ir muzikos pasaulyje. Paklaustas kaip atsidūrė reperio Ironvyto klipe, Marius paaiškino: “Senai jau norėjau išmėginti save šio žanro muzikoje. Mažai kas įžvelgia, kad repo muzika – tai viena iš poezijos formų. Kai kurie žmonės vadina ją gatvės poezija, purvinomis eilėmis, o man ji atrodo nuoširdi ir tikra. Todėl, kai Ironvytas pasiūlė prisidėti prie šio kūrinio gimimo – iškart sutikau.”
Paklaustas, apie įspūdžius filmuojantis vaizdo klipe bei kas buvo sunkiausia, aktorius atsakė: “Tai ne pirmas klipas, kuriame filmavausi, todėl baisu nebuvo. O kai filmavimo aikštelei vadovauja Vilmantas Grubys iš „Gruvi Media”, būna ramu – žinau, kad viskas pavyks puikiai. Filmavimas kine ir vaizdo klipe skiriasi tuo, kad čia būtinas sinchronas su dainos žodžiais, o mano repe daug žodžių”, – juokėsi Marius Repšys.

Deiwuzas
Deiwuzas

Praeityje ne vienu hitu džiuginęs grupių „Orda”, „Kitokie MC” bei „Legato” narys Deiwuzas pastaruosius kelerius metus buvo dingęs iš lietuviškojo Hip Hop’o pasaulio.

„Manau, jog tiek, kiek turėjau savęs ir kiek norėjau atiduoti repo scenai ir visam šiam kūrybiniam procesui – atidaviau. Jaučiau tai, todėl buvau sustabdęs muzikinę veiklą neterminuotam laikotarpiui,”- sakė atlikėjas.

Paklaustas, ar tai yra jo grįžimas į didžiąją sceną, atlikėjas tik nusijuokė: “Jei išgirstumėte mano “raimo temą” vargu ar pavadintumėte jį “grįžimo i sceną” tekstu”.

Į klausimą, kas paskatino grįžti prie tekstų rašymo, reperis paaiškino : „Viskas įvyko ekspromtu: tiek kūrinio rašymas, tiek klipo filmavimas. Ironvytas atsiuntė man instrumentinę dalį ir pasiūlė įrašyti bendrą dainą – sutikau. Daug metų atgal jam buvau pasižadėjęs, jog ateis diena ir kartu įrašysim bendrą kūrinį. Ir po velnių, kas galėjo pagalvoti, jog jis muzikos nemes ir juo labiau sugalvos įrašyti albumą? Būčiau žinojęs, būčiau nepasižadėjęs,” – juokėsi Deivydas.

Paklaustas apie tolimesnius planus muzikoje, Deividas surimtėjo. „Muzika dalį mano gyvenimo buvo širdžiai mielas hobis, kuris vėliau sugebėjo transformuotis į slegiančią naštą, kai imi viską daryti, todėl, jog reikia, o ne todėl, jog nori ir tenka daryti pertrauką. Su metais atradau ir naujų aistrų, naujų pomėgių, o repas tegul dabar lieka nerūpestingo žaidimo formoje. O šis darbas su Ironvytu, Mariumi Repšiu, Vilmantu Grubiu bei „Gruvi media” komanda buvo labai smagi avantiūra, kurios negalėjau atsisakyti.”

 

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close