AlbumaiNaujienosRenginiai

Mato Nesimato pristato naują albumą bei skelbia jo pristatymo koncertą

Lietuviško hiphopo klausytojai pastaruoju metu gali džiaugtis, nes su sugrįžtančiais paukščiais vienas po kito pasirodo ir nauji mūsų atlikėjų darbai ir albumai. Reperis Mato Nesimato (tikrasis vardas: Matas Mulevičius) grįžta su nauju albumu: “Nesiklauso nesigirdi”. Tai jau trečiasis solinis buvusio grupių „Rūkas“ bei „Sofa Nr. 42“ nario darbas, kuris, pasak autoriaus, buvo brandintas pastaruosius du metus.

Tekstais išsiskiriančio Mato Nesimato kūrybos nesumaišysi su niekuo kitu. Dvylikos albume esančių dainų temos laviruoja nuo gyvenimiškų patirčių įkvėptų istorijų, abstrakčių ir poetiškų paveikslų, nutapytų žodžiais, iki romantiškų prisipažinimų meile maistui. Dėl savo įvairaus skambesio, kuriame susitinka klasikinės semplavimo technikos ir IDM elektronikos inspiruotos aranžuotės, albumas turėtų patikti tiek oldschool, tiek newschoolrepo mėgėjams. Už tai atlikėjas dėkingas ne tik savo ilgamečiui bendražygiui Alhi, bet ir lietuviško repo scenoje puikiai žinomiems prodiuseriams: Spurga, Mtw, HDZ; lenkiškai repuojančiam Filmik bei Panevežio repo scenos senbuviui DŪ.

Tiesa, „Nesiklauso nesigirdi“ – nėra tik gražus žodžių sąskambis, puikiai tinkantis prie atlikėjo pseudonimo. Mato Nesimato atvirauja, kad albumo pavadinimas – tai metafora, simbolizuojanti kiekvienam žmogui artimą būseną – norą būti išklausytam, išgirstam, pripažintam. „Po pirmųjų dviejų albumų pristatymo ilgai nesiryžau grįžti į studiją, nes buvau pavargęs nuo savo balso, minčių ir neišpildytų lūkesčių. Patekau į tikrą emocinę krizę. Prireikė laiko ir spyrio į gerą vietą, kol vėl patikėjau savo jėgomis, o tada viskas tarsi sapne – jau pradėjus įrašinėti pirmąsias eilutes širdis apsalo, o kūną slėgęs akmuo nukrito” prisiminimais dalinasi autorius.

Nors albumas artimiausiu metu pasirodys visose populiariausiose muzikos platformose, atlikėjas lieka ištikimas ir fizinei laikmenai. Kad tai nebūtų vien formalus procesas, reperis iš to pasidarė nuotykį: CD leidyba buvo patikėta vienai firmai, įsikūrusioje Varšuvoje. Pasak Mato Nesimato, jis kartu su keliais draugais visą tiražą savo rankomis atsiėmė tiesiai iš sandėlio, o pakeliui – spėjo paturistauti.

Visi norintys įsigyti įsigyti fizinę albumo kopiją gali tiesiogiai kreiptis į atlikėją: facebook’e: https://www.facebook.com/mato.nesimato/ arba e-paštu: mulevicius.matas@gmail.com

Pirmąkart albumo kūriniai gyvai nuskambės jau 2018 m. balandžio 28 d. bare „Plum Bum“ (A. Smetonos g. 2, Vilnius). Kartu su Mato Nesimato pasirodys būrys scenos draugų – Mental Crew, Filmik, Alhi, Sinage, Maart, Rasa Murauskaitė, vakaro nuotaiką palaikys DJ Justinez, o skirstytis neleis Open Mic’as. Renginys nemokamas.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close