AlbumaiNaujienos

Mažas tas pasaulis… Napoleon Da Legend – Chikara [savaitės albumas #97]

Daug metų atgal Napoleon Da Legend tėvai ieškodami geresnio gyvenimo savo vaikams emigravo į Prancuziją. Būtent ten Paryžiaus priemiesčiuose jis įsitraukė į hiphopo kultūrą, kuri nuvedė jį į hiphopo meką NY’ką , kur jis ir pradėjo savo naujo kūrybinio gyvenimo etapą. Nors už pečių jau buvo vienas kitas mixtapas, ep arba net albumas – jį vis tiek visi laikė debiutantu. Būtent čia, naujos gimtinės gatvėse jo vardas suskambėjo naujom spalvom, naujais garsais… būtent čia prasidėjo ta istorija, kurią žinom mes.

Napoleon Da Legend išties stebina savo produktyvumu, toks jausmas, kad jis pasiryžęs, bet kokiam bendram projektui. Jis tiesiog gyvena tarp studijos sienų. Vien per 2018-tus jis išleido daugiau nei septynis įvairaus formato albumus ir bendrus projektus. Į Gatvės Lygos laidas vis patekdavo vienas kitas jo kūrinys, bet pakalbėti plačiau apie šį MC vis nepasitaikydavo progos .

2019-tais Napoleon nutarė susikoncentruoti link kokybės, o ne kiekio, įgauta patirtis tam labai padėjo, ko rezultate gimė pora superinių albumų… ir štai 2020 nežiūrint į visus karantinus jis išleidžia savo naują, pilnai solinį albumą “Chikara”.

Per “Chikara” Napoleon nutarė parodyti savo meilę Japonų kultūrai. Albume panaudota daugybė samplų, gabaluose karts nuo karto įsipina Japonų kultūros tematika, netgi viršelio playlistą jis surašė Japoniškai. Tai ne pirmas hiphopo albumas, su tokiu konceptu, bet mūsų manymu Napoleon gavosi išpildyti savo sumanymą gan stilingai ir kokybiškai. Albumas tiesiog užkabina – puikūs bytai, įdomi atmosfera, tekstai kurių įdomu klausyti, bandyti pilnai suprasti. Tai nėra tiesiog pilstymas iš tuščio į kiaurą… ko gero Napoleon ir jo Italų draugas beatmakeris Onion Cuore sugebėjo rasti teisingą formulę savo bendram projektui.

Atskiro dėmesio reikalauja ir svečių sąrašas: Crazy Dj Bizarro net keliuose gabaluose, veteranas DJ TMB, iš mc reikėtų paminėti Sicknature, Supreme Cerebral, Nowaah The Flood na ir porą kitų, kurių dėka albumas įgavo savito šviežumo. Išties smagu, kad vis dažniau grupės ar atlikėjai, stengiasi vėl įtraukti į savo albumus DJ’us skirdami jiems ypatingą vietą, tai ko gero dar viena 90-tųjų trendo dalis.

Taigi, kaip sako kritikai – tai vienas iš geresnių 2020 metų albumu, taip tai ar ne spręsti Jums – o mums jis patinka. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close