AlbumaiNaujienos

Medonas pristato Video albumą, medinio USB formate

“Kvėpuok” – taip vadinasi pirmasis Lietuvoje video albumas, kurį pristato hip hopo atlikėjas Medonas (Donatas Medzevičius). Albumas išskirtinis – visi albume esantys kūriniai turi video klipus. Albumo formatas – medinė usb atmintinė, kuri primena dvasinį simbolį.

[ytp_video source=”c07NDboNiCc”]

“Šis albumas – mano sąmonėjimo etapas, kuriame paleidau priklausomybes, netikrumą, grįžau į save, radau iš naujo grožį ir gėrį. Ši kelionė tik pradžia, kurioje kiekvienas įkvėpimas yra palaiminimas. Kiekviena diena ir  įvykis – patirtis. O mes gi čia tam, kad kvėpuodami kauptume patirtis. Kvėpuok! Būk laisvas pagal savo prigimtį. Būk čia ir dabar. Tikiu sąmoningas klausytojas atras čia dalį savęs” – Medonas.

“Video albumas yra ta forma, kuri dabartiniame laikmetyje labiausiai rezonuoja. Stebėdamas pats save pastebėjau, jog įdomesnis ir patrauklesnis tas turinys, kuris turi vizualą. Todėl leidžiam video albumą. Albumo kūriniai atsidurs ir youtube platformoje, o per koncertus bus rodomos vizualizacijos” teigia Medonas.

Albume klausytojas – žiūrovas atras kūrinius ne tik video, bet ir audio formatu.

Albumo video klipai skirtingi savo kontekstais, bet juos vienija bendra “Kvėpuok” koncepto idėja – teigia Medonas. Albumo “Kvėpuok” vaizdo klipuose veiksmas po vandeniu, važiuojančios ligoninės lovos Laisvės alėjoje, nuogas atlikėjas, teatro personažai, o vieno klipo veikėja netgi tapo ir Medono 95 m. prosenelė, su kuria atlikėjas smagiai leido laiką ir veikė dalykus, ko senolė per gyvenimą dar buvo nedarius.

Albumo muzikos autorius Deividas Gnedinas. O, didžiosios dalies video klipų autorius Ridas Beržauskas (VideoRidas). Albumui klipus taip pat sukurė kūrybinė komanda “Nepilkas vilkas” (Paulina Stasiūnaite ir Eglė Sutkaitytė,  Augustinas Mačiulis (Videostones), bei Edgaras Apalainis (Videofilm.lt).

Išankstinis albumo užsakymas: https://www.facebook.com/medonasdonas/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close