Įdomu!Nauja DainaVideo Klipai

Meilė be taisyklių naujame reperio Doo ir Darija Ra kūrinyje

POSTERIS Mes kartuEksperimentinio repo grupės O2 iš Panevėžio nariai – švelnaus balso savininkė Darija Ra (Rita Darija Ramanaukaitė) ir reperis Doo pristato naują jųdviejų kūrinį „Mes kartu“, ir jam sukurtą vasarišką vaizdo klipą. Naujasis grupės lyderių muzikinis eksperimentas skirtas nepataisomiems romantikams, beprotiškai įsimylėjusiems ir kartais įprastoms taisyklėms nusižengiantiems žmonėms. Juk vasara puikus metas džiaugtis, šėlti ir pasinerti į meilės nuotykius.

„Mes kartu“ gražina į tuos momentus, kuriuos kartais pamirštame – į netikėtai užklupusį lietų, stebėtą saulėlydį, kartu sutiktą pirmąjį rytą ar surūkytą „nelegalią“ cigaretę – viskas kartu ir nieko po vieną. Pasak kūrinio atlikėjų, tai pasakojimas ne tik apie tai, kaip gera būti kartu su antrąja puse, tai pasakojimas apie porą, kuri kartais nevengia parūkyti žolės.

 

Kūriniui „Mes kartu“ sukurtas vaizdo klipas, kaip ir pats kūrinys, spinduliuoja šiluma ir romantika, o jį, kiek paįvairina subtili erotika. Tačiau tai ne tokia erotika, kokią matome filmuose, tai jau greičiau kasdienio gyvenimo erotika, kokią pastebi ir su kokia gyvena įsimylėjėliai. Ji buitiška ir paprasta – sujaukti patalai, suvelti plaukai, per dideli moters kūną dengiantys marškinėliai. Viskas paprasta ir gal kiek banalu, bet tuo pačiu ir neatkartojama antrą kartą.

„Tai neįprasta meiles daina, joje nevengiama grubių žodžių ar atskleisti tam tikras „nelegalias“, poros gyvenimo subtilybes“, – sako kūrinio autorius Doo.

 

Žymos

Susiję

One Comment

  1. Baisu… Nejaugi tokie bukagalviai tikrai galvoja, kad gali kurti muziką???? Tas nesamones, kurias ten pripezėjo prieš įrašydamas skaitė… Konkurse “kuo banaliau” yra konkurentas į laimėtojus.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close