AlbumaiNaujienos

Meilužė, kovotoja ir menininkė – Boog Brown [savaitės albumas #25]

Nauja savaitė, naujas albumas… kuriuo tapo šviežutėlis žavios MC iš Atlantos – Boog Brown darbas, su tokiu pačiu pavadinimu – “Boog Brown”.

Viename iš savo interviu Boog Brown pasakė, kad jos tikslas skleisti savo žodžių magiją ir bandyti iš visų jėgų grįžti prie hiphopo šaknų, kadangi tik tai gali tiesiogine to žodžio prasme – pakeisti pasaulį.

Bet kol kas gal pabandom sugrįžti link jos šaknų. Gimusi Detroite, jau būdama 15-kos ji savo arsenale turėjo dvi prirašytas poezijos knygas. Tai buvo poezija supinta iš jos minčių, istorijų, jos pasaulio supratimo. Vėliau Boog persikėlė į dabartinę savo buvimo vietą – Atlantą, kur prasidėjo jos kūrybos transformacija. Poezija virto rhaimu bei pradėjo formuotis jos, kaip mylinčios moters, kovotojos ir menininkės konceptas. Jis tarsi užvaldė visa jos kūrybą ir gyvenimą. Tais laikais prasidėjo ir jos draugystė su eile dabar jau gerai žinomų vardų, tarp kurių buvo Apollo Brown, Illastrate, Rita J, Aarophat ir kiti žinomi vardai. Viename straipsnių jos kūryba taikliai apibūdinta taip: “Boog yra tiesos, pasitikėjimo savimi, savitumo ir stiliaus simbiozė su hiphopu”.

Debiutas pritraukė spaudos, ir kitų hiphopo veikėjų dėmesį. Boog pradėjo save pristatinėti, kaip alternatyvą visam tam vaikinų klubui valdančiam hiphopą. Stipri, nepriklausoma, žinanti ką daro… 2010 su Apollo Brown pagalba ji atsiranda po Mellow Music Records sparnu – pasirodo jos debiutinis albumas “Brown Study”. Ji prie mikrofono, o Apollo pasirūpino muzike puse. Visi pradėjo lyginti jos stilių, poetinį nuoširdumą  ir pasaulėžiūrą su Jean Grae.

Po metų Mellow Music išleidžia “The Brown Study Remixes”, kuriame savo Boog kūrybos variantus sudėjo tokie žmonės, kaip Geoia Anne Muldrow, Audible Doctor, Nick Tha 1Da, ir daugybė kitų. 2013-tais dar vienas albumas su Mellow Music …”The Late Bloom”, kas įdomu Mello išleisdavo tik CD formatu, tarsi bijodami rizikos.

Šiuo metu buvo išleisti keli bendri singlai su L’Orange, Dillon, Live Perspective. Singlas skirtas jos dukrai “My Love / Baby Girls”, ir štai po metų, naujas Boog Brown EP kartu su Tom Caruana ir galiausiai dabar turime “Boog Brown” albumą su tuo pačiu Tom Caruana atsakingu už muzikinę dalį.

Ir albumas gavosi išties puikus! Subalansuotas eklektiškumas, laviruojantis tarp Rah Digga agresyvumo ir jazzo bei jausmų prisotinto post Bahamadia stiliaus. Boog poezijos įdomu klausyti, jos istorijos tikros, jos jausmai iš širdies. Išties būtent pati Boog ir yra pagrindinis šio albumo pliusas… Jos albume yra dar vienas kitas svečias, tačiau bendrai visi jie paskęsta albumo šeimininkės šešėlyje. Tom Caruana savo ruoštu, kaip jau minėjome – sutvarkė visa muzikinę pusę. Ji besikeičianti gabalas nuo gabalo, prisotinta semplų, jazzo nuotaikų, vietomis gyvų instrumentų. Verta paminėti ir tai, kad gan smagiai savo partiją atliko ir pora DJ’ų – Jabbathakut ir Nick Maxwell, o tai pridavė albumui senų gerų 90-tųjų prieskonį.

Kaip matot išties įdomus albumas, vienas iš tų kur neatsibosta po poros perklausų, vienas iš tų, kuriuos Gatvės Lyga jums rekomenduoja, kaip savaitės skanėstą.

Beja norintys vis dar gali apsirūpinti fizine albumo versija Boog Brown bandcampe, taip tuo pačiu palaikydami šios išskirtinės auksabalsės planus ir idėjas.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close