AlbumaiNaujienos

Meistriškai subalansuotas sunkumas šios savaitės albume [DATKID & LEAF DOG – CONFESSIONS OF A CRUD LORD]

Šią savaitę mes pristatom jums dar vieną Britų High Focus albumą. DATKID nors ir jaunas, bet jau gerai žinomas MC, o Leaf Dog legendinės Four Owls narys… irgi talentingas MC, nors šio albumo atveju jis daugiau pasidarbavo prie bytų.

Kas įdomu albumas yra daug sunkesnis nei viskas, ką prieš tai įrašinėjo ir išleido chebra. Ko gero abu nutarė atiduoti duoklę naujų laikų sunkiasvoriams, kurie atsirado albume ir kaip svečiai. Griselda Records dievai Westside Gunn ir Conway The Machine plius senukas Rock Marciano. High Focus rizikuoja, nes tokiu tempu DATKID ir Leaf Dog gali atsirasti po Daupe Records sparneliu.

Bet nereikia bijoti, albumas vistiek skamba puikiai, tas sunkumas yra meistriškas subalansuotas, netgi galima pasakyti, kad jis arčiau 90-tųjų klasikinio HardCore nei Daupe niūraus grūzo.

Išties smagus gatvinis albumas, mūsų komplimentai… geras darbas. Skanaus Jums!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šią savaitę svečiuose Jama ir Banginis pristatys jau 25 freestyle open mic! Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close