AlbumaiNaujienosVideo Klipai

Mental Crew sugrįžo su nauju albumu ir video!

coverRūko apsiaustais iš tamsos išnyra didingi siluetai. Sunkūs, geležimi kaustyti žingsniai nuaidi rytine padange. Paukščiai sumišę blaškosi, nerimsta žvėrys… Aidas pasiekia miestą. Žmonės šnabžda – legenda nemelavo… jie sugrįžo… Pagaliau siluetai įgauna fizinę formą. Į didžiąją miesto aikštę mitiniai riteriai. Iš plačiai praverto lango pasigirsta riksmas – tai „Mental Crew“!

Legendos išties grįžta ir jos kviečia grįžti prie repo. Būtent taip vadinasi naujasis, dar niekur neviešintas kultinės hip-hop‘o grupės albumas. Prieš daugiau nei 10 metų Fabijoniškių mikrorajone susibūrę bendraminčiai Lietuvos repo melomanus džiugino ne vienu hitu.

Šį kartą ant įkaitusio priekalo žarijomis barstėsi trys riteriai – Arty, Tigris ir Sidabraz. Pastarasis ne tik galando liežuvį, bet ir sukūrė didžiąją dalį muzikos. Jam taip pat talkino 3CNB, WTK bei Hiiso.

folderŠalia žodžio didikų Arty ir Tigrio – buvęs „Mental Crew“ narys Dada, bei talentingas naujokas Gintautas Verikas. Įgūdžius prie patefonų demonstravo Dj Justinez ir MinDis.

Grįžti prie repo „Mental Crew“ kviečia su devyniais naujais kūriniais. Hip-hop‘o kultūros naujokus šis opusas supažindins ne tik su senu geru skambesiu, bet ir pasiūlys futuristinių sąskambių. Temomis „Mental Crew“ laviruoja, kaip visuomet, laisvai. Nuo sarkastiško požiūrio į šiuolaikinius herojus, patriotiškumo, peno sielai iki kosmoso.

Kartu su naujuoju albumu „Mental Crew“ pristato ir šviežiai iškeptą klipą – „Lietuva“, kurį gali pasižiūrėti čia:

 

Mental Crew albumą “Grįžk prie repo” (2015) rasite čia:

https://www.facebook.com/MentalCrewOfficial

https://www.Soundcloud.com/mental-crew

https://www.mentalcrew.bandcamp.com

Atsisiųsti albumą: http://goo.gl/P9ZS3Y

 

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close