Įdomu!Nauja DainaNaujienos

Metų finišo tiesiojoje "Beef'as" tarp Mad Money ir Pusho (2dainos)

segreto konfliktas su pushuŠią savaitę paviešintame Mad Money ir Segreto kūrinyje „Visi skirtingi visi lygūs“ aiškiai pašiepiama vyresnių reperių karta, o visą dainą galima interpretuoti, kaip atsaką sostinės repo veteranui Pushui.

Internetinėje erdvėje jau pradėta spėlioti, ar tai reiškia įsiliepsnojusį žodžių karą tarp šių atlikėjų? Ir į ką tai peraugs?

Mad Money & Segreto „Visi skirtingi visi lygus“:

Būtent Pushaz pirmasis paleido akmenį į kauniečių daržą, kartu su Yga & Damany kūrinyje „Nėra vietos senukams“ apdainuodamas „geriausią reperį iš Kauno“.

Repo gerbėjai netruko suprasti, kad tai tiesioginė žinutė reperiui Mad Money, kurį Pushaz išvadino „daug šnekančiu klounu“. Ir netgi siūlė šį pamokyti kumščiais, žinoma, panaudodamas grubesnį leksikoną.

Mad Money atsakas išsiliejo į dainos „Visi skirtingi visi lygūs“ eilutes. Jos vaizdo klipas jau paviešintas Youtube.com svetainėje.

„Laikas keistis, paklausyk savo grupės dainų“, – į Pushą kreipiasi Mad Money, vadindamas jį pavyduoliu. Bandymą konfrontuoti Mad Money vadina „repo senių intrigomis“.

„Kažką sumušti (žodis pakeistas, – red. past)? Čia tai pasiekimas!”, – iš Pusho užuominų apie mosikavimą kumščiais juokiasi Mad Money.

„Kaltas gal ne tu, gal vidutinio amžiaus krizė?“, – reziumuoja Mad Money.

Yga & Damany feat. Pushaz „Nėra vietos senukams“ („žinutė“ Mad Money nuo 3.33):

Žymos

Susiję

3 komentavo

  1. “uzrovei kurva, bek pagalbos kviestis”- kad tik netektu paciam pushui pagalbos dabar kviestis 😀
    0    0
  2. “aiškiai pašiepiama vyresnių reperių karta..” – nesamonė, jis dissina pusha konkrečiai, ne jokius senius
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close