Albumai

MICALL PARKNSUN – The Working Class DAD

Taigi ne toks jau jaunas , turintis žmona ir vaiką , MC ir prodiuseris , nutarė po ilgų metų įvairiu projektų išleisti solini albumą. Prikvietęs visą eilę gerų draugų jis šešis mėnesius įrašinėjo savo kūrinį. Manau, kad norėdami sužinoti daugiu apie pati Micalla jus greitai mūsų saite rasit nedideli straipsni apie jį , kas kaip , kada ir t.t. O kol kas aš norėčiau pristatyti jo albumą .

 

Reikia gal pasakyti, kad Micall yra Londono gyventojas , taigi kaip jau yra įprasta šio miesto andegraundiniams riaperiams , ji turi taip vadinama stipru Londono akcentą , kurio taip didžiuojasi britu scena ir jo muzika yra paremta 90-tų metų Amerikos grietinėle , Nas , Pete Rock , Wu ir tt.Kaip sako pats Micall jo kūryba tai yra žolės , šeimos vertybių ir nuoširdumo mišinys, būdamas vaiko tėvas tu pradedi kitaip žiūrėti į savo tekstus, suprasdamas , kad paauglei klauso tai ką sakai , tu esi jų gyvenimo mokykla…Išvada tekstai , yra labai apgalvoti , labai artimi realybei , tai ko gero vienas iš pagrindinių arkliuku daugumos andegraundinio britu hip hopo veikėjų.Taigi muzikinė pusė , ją pasirūpina be pačio Micallo jo senas draugas vienas iš Sit Tight rec savininku DJ LG , daugumoj gabalų galima išgirsti toki žmogų kaip Buscuit kuris kartu su savo fleita priduoda albumui daugiau gyvumo ir melodingumo , daug niūrios muzikos , pagrąžintos jazzo elementais , filmų ištraukos. Asmeniškai man kokteilis prie širdies.Be jau minėtų su muzika dar padirbėjo Beat Butccher .

 

Vokalinė pusė , pas patį Micalla yra vėlgi ganėtinai puiki , gal būt jis nėra įpatingai savitos technikos MC , mes tai ką jis daro puikei .Plius gera svečių kompanija tai ir D.Ablo, tai ir artimas draugelis Dubbledge kuriam be ja Micall kaip tik daro albumą, tai ir tokie grandai kaip Kyza, Jehst , Skriblah ir Wordsmith…manau, kad tiems kas domisi Britu hip hopu vardai turėtu būti girdėti ir žinomi.

 

Na ką dar ir bepridurti gali prasieiti gabalas po gabalo , ten taip ten šiaip , šitas labai geras , šitame primena 50centų , o šitas labai oldschūliškas …bet aš to nedarysiu , kam įdomu jau ir taip turėjo pakibti


TRACKLIST:
01.WELCOME

02.SO WHAT

03.I DON’T WANNA STAY HERE -feat.D.ABLO

04.HUNGRY -feat.DUBBLEDGE

05.DID IT

06.COMBO -feat.DUBBLEDGE

07.NO FRILLS

08.SALTFISH AND AGGIE -feat.WORDSMITH, SKRIBLAH & KYZA

09.THE GUNS OF NAVARONE -feat.JEHST

10.THE ARTFORM

11.HIDDEN HEAVENZ -feat.SORCERER & D.ABLO

12.THE WORKIN CLASS DAD THEME

 

Bitai: 9/10

Vokalas:9/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close