NaujienosRenginiai

Micro hiphopo festivalis nesivaikantiems besikeičiančių madų

Ar muzika skamba geriau, kai už jos stovi didelė patirtis galėtų būti gera tema diskusijai. Bet visų galvos linksi ir linksės, kai groja „senas geras“. Todėl jei kas dar nematėt – Gegužę atidarysim su gausiu burių savų veidų ir Gang Starr Foundation (Jeru Da Damaja + Afu Ra). Senokai be turėjom tokį gausų atlikėjų pasirinkimą, todėl tai jau nebe koncertas, tai visas vienos nakties festivalis.

Taigi senų gerų paduos ir naujais darbais nustebins LT ZOO, Ade, Kamy, Broo, Liam (aka Slam), Cheka, Regis, MTW ir tarsi tarp šių vardų būtų per mažai freestylo amatininkų, jų kompaniją dar papildys Jama ir Sania Banginis. Akivaizdu, kad cypheris garantuotas ir mikrofonas privalės eit į ratą, kurį suks Street Up DJ komanda ir Lithuanian BeatBox šeima.

Nors jau ir su visa šia chebryte pavasariškai pagrilinti yra rimtas reikalas  – grįžkime prie pagrindinių vakaro svečių. Jei per pastaruosius 25 metus, kada nors domėjotės, kas yra underground HH – tikrai juos žinosite. Tikrų tikriausi Bruklino repo veteranai.  Mikrofonų meistrai – Afu Ra ( įdomūs faktas, kad jis tuo pačiu ir kovų menų ir šachmatų meistras) ir Jeru Da Damaja ( beveik garantuotai bus su firmine skrybėlaite).

Per tuos metus vyrai yra padarę galybę savo darbų ir kolaboracijų su žymiausiais iš žymiausių savo sričių meistrų. Truputi pabraidę ir po drumo vandenis jie vis tiek visų pirma yra to senojo skambesio atstovai, kurį tiesą pasakius turbūt dauguma mūsų pirmiausia ir pamilome kažkada daug metų atgal.

Todėl visiems nesivaikantiems madų, tereikia žinoti, kad – ketvirtadienis – Loftas.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close