AlbumaiNaujienos

Micro One hitu netapsianti tamsus eksperimentas. Pogrindis Mixtape

Kai sužinai, kad išeina Micro One naujas darbas – iškart rezervuoji vakare laiką jo perklausai. Tik šį kartą sutemus ir įsijungus tapo aišku, kad Micro nusprendė paeksperimentuoti ir paduoti mūsuose negirdėto, o netgi ir visame pasaulyje keliolika metų primiršto purvino garso. Gavosi senoji Memphio pogrindžio scena perleista per Panevėžio atstovo prizmę.

Unikalu, tačiau toks konceptualus, piktas, seno sukirpimo repas tikrai netaps hitu. Tai aiškiai yra gan ribotam ausų skaičiui skirtas eksperimentas, kuris paįvairina mūsų „racioną“. O nauji skoniai leidžia įdomiau gyventi ir kurti papildomą terpę mintim ir diskusijom.

Mixtape „Pogrindis“ lengvai prieinamas internete. Kartu labai rekomenduojame paklausyti Gatvės Lygos laidos įrašo su Micro One (https://www.facebook.com/gatveslyga/videos/851178258677652/ ). Detaliau susipažinsit ir tikrai gavosi svorio turintis pokalbis, kurį galime rekomenduoti visiems, kurie domisi LT repo reikalais ir naujienomis.

Smagiausia dalis, kad Micro One su netgi visa gausybe savo alter ego žada šiemet labai daug naujienų. Sekame jas ir net neabejojam, kad liksime vienaip ar kitaip nustebinti.

Žymos

Susiję

Close