AlbumaiNaujienos

Mirusios legendos naujas savaitės albumas [Sean Price & Small Professor – 86 Witness] #38

Vasarą bus trys metai nuo Sean DeJean Price mirties… ką jau padarysi – kuo toliau tuo daugiau mirčių…

Per paskutiniuosius metus mus pasiekė toli gražu ne vienas jo naujas albumas + plius daugybė bendrų ir kolaboracijų.  Jeigu liko tiek daug medžiagos – panašu, kad jis veltui nesėdėjo visus tuos metus iki savo mirties.

Prieš porą metų Small Professor (iš tokios grupės, kaip Career Crooks) su Fat Beats pagalba išleido dviejų gabalų vinilą su Sean P vokalais … pavadinimu ”Refrigerator P”. Tačiau pas Small Professor studijoj buvo ir daugiau neužbaigtų Sean Price gabalų, ko dėka prieš keletą dienų pasirodė ir pilnavertis, dešimties gabalų bendras abiejų albumas. Ir albumas išties puikus. Kai pasirodo pomirtiniai albumai, visada yra tikimybė, kad tai bus tiesiog sutvarkytos šiukšlės. Tačiau šiuo atveju – viską pavyko padaryti aukštumoje ir albumas tikrai gavosi geras bei įdomus.

Kas dėl Sean Price partijų viskas kaip ir visada, o netgi jeigu taip nebūtų – vis tiek apie mirusius blogai nekalbama. Kas dėl bytų Small Professor išties pasistengė, nes albumas skamba puikiai. Small meistriškai pritaikė savo kuriamus bytus prie Price vokalų… taip savitai sugrąžindamas mus atgal laike.

Nudžiugino ir gausus svečių sąrašas. Žinoma suprantama kodėl, bet tai išties gavosi albumo pliusas. Čia po vienu stogu tokie vardai kaip DJ Revolution, Quelle Chris, Elucid, Reef the Lost Cauze, Your Old Droog, Curly Castro, Illa Ghee, senas Price kolega Rock ir daugybė kitų. Taigi net tiems kas netikite visa ta pomirtine kūryba, svečių vardai yra svarus argumentas, kodėl verta paklausyti šio albumo or gal net ir įsigyti į savo kolekciją.

Taigi manau jūs jau supratot, kodėl šią savaitę mes pasirinkom būtent šį albumą, nors buvo ir kitų rimtų pretendentų.  Tačiau, kai yra gera proga prisiminti hiphopo legendą – Gatvės Lyga negali likti už borto! Gal vieną dieną ir po mūsų, kas nors irgi paminės geru žodžiu 🙂

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šios savaitės svečias Kipras, “tas kuris priešia”!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close