Albumai

MR. DIBBS – Dead world [Mega Royal ; 2010]

Jel, Joe Coleman, „Grayskul“, Jason Michaels, Full Blown Chaos, Ramallah, Fiest, Julliete Lewis, Galt McDermot, Scott Vogal iš „Terror“, Playdough, „The Black Keys“, Brother Ali, Rob Viktum, Charles Manson, Murs, Chris Awesome iš „Suicide Pact“, Barfly, Mike Schank iš „Sector 7G“, Skandal Da Rukus Man, Dezmatic, Dose One ir Coach Bobby Knight. Aš neatsitiktinai pradėjau nuo visų šitų vardų sąrašo, nes būtent tokia galinga ir spalvinga undergroundinio hiphopo kompaniją legenda Mr. Dibbs sutelkė savo praėjusiais metais išleistame albume „Dead world“. Dibbs visada buvo gan niūraus ir sunkaus hiphopo virtuozas. Man asmeniškai tokie žmonės kaip Dibbs ir jų kūryba yra puikus būdas apsivalyti nuo visų tų šablonų ir briedo, kuriuo ir taip užkimštos mūsų galvos. Kaip gera grįžus namo pasileisti tokį albumą, kad nieko negirdėtum aplink – tik tu ir muzika, jokių „saldėsių“ ir kompromisų…

 

Net jeigu jus paklausysit senesnių Dibbso albumų, jūs iš karto pajusit, kad vyrukas „laiko“ stilių ir niekad nepailsta. Kaip ir anksčiau, Dibbs neliko abejingas ir sunkesnei muzikai, albume šen bei ten suskamba gitaros, gerkliniai garsai ir mušamieji. Taip, tai ne hiphopas, bet Dibbs maloniai įpina visa tai į savo muzikinį kokteilį.

 

Albumas pasirodė internetiniu formatu (galime tai jau laikyti šių laikų tendencija) – sumokėk ir kraukis, suprantama, kad laikui bėgant visur atsirado daugybė jo nemokamų versijų, tad galima teigti, kad albumą atidavė klausytojams „na chaliavu“. Dibbsui tai ne pirmas atvejis, bet gal būtent tokio pobūdžio „prikolai“ ir yra tas būdas pasidaryti sau vardą; ne paslaptis, kad iš albumų pardavimų retas teužsidirba (juolab, kad pačiam parduodant, lieka daugiau, nei per firmas ar kontoras), o štai koncertai ir festivaliai – tai jau šiokie tokie pinigai, be to, ir geras laiko praleidimo būdas. Kiek žinau, būtent tokio principo ir laikosi Dibbs. Paklausykit albumo ir pamąstykit, kiek žmonių norės jį įsigyti, tačiau pašėlti gyvam koncerte su Dibbsu prie pulto – kitas reikalas.

 

Pabaigai patariu paklausyti, jei bent kiek sudomino, tikrai be vargo rasite albumą internete.

 

 


 

TRACKLIST:

01. Burn (Feat. Joe Coleman)

02. Behind The Door (Feat. Grayskull)

03. Dead World (Feat. Jason Michaels, Full Blown Kaos, Ramallah & Fiest)

04. Born Bad? (Feat. Julliete Lewis & Galt Mcdermot)

05. Stand (Feat. Scott Vogel Of Terror)

06. Diagnosis (Feat. Ramallah)

07. Ya Heard (Feat. Playdough & The Black Keys)

08. Pitch Black Noon (Feat. Brother Ali & Rob Viktum)

09. Moutain (Feat. Charles Manson)

10. M.F. You Love 2 Hate (Feat. Murs & Chris Awesome Of Suicide Pact)

11. Get It! (Feat. Barfly)

12. Fire Blind (Feat. Mike Schank Of Sector7g)

13. Where Pigs Fly (Feat. Skandal Da Rukus Man)

14. Nohio2Noyork (Feat. Dezmatic)

15. Knock Knock (Feat. Dose One & Jel (Themselves))

16. Good Knight (Feat. Coach Bobby Knight)

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close