Albumai

Mr.LIF – Mo’ Mega

Mano manymu Mr.Lif’ą galima drąsiai pavadinti vienu iš hip hopo perliukų.Unikalus balsas, puiki repavimo technika ir savitas raimo kūrimo būdas, na dar galima paminėti gana originalią šukuoseną, bet tai ne esminis dalykas, nors įspūdį padaro. Taigi, nesenai mes anonsavome, kad Mr.Lif ketina sugrįžti į solines karjeros kelią, nes nuo paskutinio solinio darbo praėjo visa eilė metų. Malonu, kad Lif liko ištikimas, savo chebrai ir albumas vėl pasirodys per Dej Jux Rec. Aš nesuklydau, būtent pasirodys, nes tai ką rašau dabar yra paremta demo albumo versija, skirta pagrinde spaudai, o pats albumas turėtų pasirodyti tik Birželio 12 dieną , taigi ….

 

Muzikine albumo puse, kaip ir pirmuose Lifo darbuose, pasirūpino senas jo bičiulis , EL-P , vienam kitam gabale padėjo dar tokie žmones kaip Edan ,Nick Toth ir pats Lif , padaręs muziką tokiam kūriniui kaip ‘Washitup”, beje ganėtinai įdomus derinys raggos ir hip hopo …Jeigu jau pradėjome lyginti, tai naujas albumas yra daug greitesnis , daug sultingesni už senesnius darbus. Nors “sunkumo” pakanka iki ausų . Jaučiasi, kad chebra ne stovi vietoj ir progresuoja, muzikinė pusė mano manymu daug tobulesnė… Manau, kad breako šokėjai gali rasti sau šį bei tą ….J

 

Kas dėl vokalų , Lif vėlgi paaugo kaip reikalas, technika pasidarė dar greitesnė , atsirado daug naujų elementų, dainų tematikose tęsiamos senos tradicijos , gatvių kronikos , istorijos , savotiškai galima pavadint Lifa – gatvių gyvenimo apžvalgininku, žurnalistu… Taigi dar vienas didelis ir storas pliusas .. Kas liečia svečius , čia vėlgi nemenkas pasirinkimas, Akrobatik su kurio paskutiniu metu Lif stumdavosi The Perceptionists projekto ribose, EL-P, Blueprint, Murs ir Aesop Rock. Kaip matote Def Jux puikiai išnaudoja vidinius resursus vien savo chebra.

 

Nu ką galima ir bepridurt , puikus albumas, dauguma aspektų jis yra geresni už senesnius Lif’o darbus , o juk tie labai dažnai vadinami klasika.

 

Taigi beliko dar pora mėnesių…kol šitas albumas, pateks I mūsų rankas…


 
TRACKLIST:

01. Collapse (prod. By EL-P)

02. Ultra/Mega (prod. By EL-P)

03. Brothaz (prod. By EL-P)

04. The Fries (prod. By EL-P)

05. Take, Hold, Fire feat Aesop Rock & EL-P (prod. By EL-P)

06. Murs iz My Manager feat Murs (prod.by Edan)

07. Washitup (prod by Mr.Lif)

08. Long Distance (prod. By EL-P)

09. The Come Up feat. Akrobatik & Blueprint (prod. By EL-P)

10. Lookin’ in (prod. By EL-P)

11. For You (prod.by Nick Toth)

 

Bitai: 10/10

Vokalas: 10/10

Originalumas: 5/10

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close