NaujienosRenginiai

Nauja interneto sensacija, reperė ir darželio auklėtoja iš Ukrainos [Ketvirtadienį @Vilniuje]

Nuo to laiko, kai niekas nebuvo girdėjęs Alyona Alyona vardo praėjo vos keli mėnesiai. Tačiau 2018 metų pabaigoje pasirodė jos pirmi video klipai – ir iškart tai tapo virusu. Ir jei pažiūrėsite turbūt suprasite, kodėl šis naujas vardas sakoma, kad iššovė greičiau nei „Griby“ + jau ne tik Ukrainoje.

Drąsiai repuojanti, išskirtinė, ryški asmenybė dirbanti vaikų darželio auklėtoja – šiame sakinyje telpa tiek daug kontrastų, kad spauda negalėjo to lengvai paleisti. O pati Alyona Alyona nors domėjosi repu jau gerokai anksčiau – dabar atrodo gavo tą impulsą savo kūrybai, kurio ir trūko.

Kiek teko pastebėti viešą erdvę po jos darbais, tai visi interneto kritikai ir bandymai įgelti dėl svorio ar išvaizdos  – nuo jos teka, tarsi vanduo nuo žąsies. O renkant informaciją apie artėjantį renginį, net aplink esantys žmonės, kurie nemoka rusiškai – ėmė niuniuoti labiausiai įsimenančias eilutes.

Tai ženklas, jog ši tvirtą odą užsiauginusi atlikėja sugeba išlaikyti dėmesį Youtube lange, todėl bus įdomu pažiūrėti, ką ji gali scenoje. Tai tik „karjeros“ pradžia – o kur ji nueis ir ar taps dar didesniu interneto hitu, jau parodys tik tai laikas, o mums tai puiki proga surizikuoti ir žengti koja kojon su šių dienų staigmenomis.

Laikas – Gegužės 16 ketvirtadienio vakaras. Vieta – Vilniaus traukinių depas (Pabėgiai). Apšildo – IYE. O kulminacija – Alyona Alyona.

RENGINYS NEMOKAMAS!!!

Visa informacija evente: https://www.facebook.com/events/362841220992959/
Taip pat paklausykite naujausią IYE darbą su kompanija: https://www.youtube.com/watch?v=5uialzHRnEY

Žymos

Susiję

One Comment

  1. Pavadinimo atsiradimo istorija: “Alyona pasirinko būti Alyona Alyona, todėl kad yra dvinys pagal horoskopą” 🙂
    1    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close