NaujienosVideo Klipai

Naujai „iškepta“ grupė „Broliai Rimai“ pristato savo debiutinį kūrinį bei vaizdo klipą „Lietuvaitėms“

klipofoto1klipofoto1Repo muzikos pasaulyje nauja grupė, bet ne nauji veidai – „Broliai Rimai“ pristato debiutinį savo kūrinį bei vaizdo klipą „Lietuvaitėms“.

Ir tai yra visai ne brolių Grimų pasakos! Prieš porą metų kurdami grupę norėjome kad šito mūsų repo galėtų klausytis visi – jaunimas bei vyresnio amžiaus žmonės, stengėmės kad muzika nebūtų pikta bei tamsi. Norėjome, kad mūsų tekstus taip pat nebūtų sunku suprasti, stengiamės išvengti rusiškų keiksmažodžių, kas dažnai užkliūva klausant lietuviško repo“, – teigia dainos kūrėjai.

Grupę sudaro du nariai – tai visiems jau gerai žinomas fizikos mokslo aukštumų siekiantis reperis Kęstutis Steponkevičius – Tigris, bei jaunas sporto treneris Dominykas Rukšėnas – Liūtas.

Nors mūsų veiklos skirtingos, pomėgiai – panašūs. Abu esame susiję su muzika gan seniai. Tigris pirmą repo tekstą parašė būdamas 12-13 metų, o aš apie 15 metų grojau trimitu. Pažįstami esam seniai, todėl mus suvienijo vienas tikslas – sukurti grupę, padaryti ką nors gražaus, išreikšti savo meilę repui“, – atvirauja Dominykas.

Broliai Rimai tikina, kad daina gimė greitai, tačiau klipą nufilmuoti užtruko kur kas ilgiau: „Klipo filmavimas truputį užtruko, bet kadangi dirbome su puikia filmavimo grupe „DA“ (Stefa Klimanaitė, Naurimas Michailiuk, Gediminas Uždavinys), viskas pasisekė sėkmingai, esame jiems dėkingi.“

Dainoje galima išgirsti didelę gausą gyvų instrumentų, grupei talkino muzikantai: Karolis Levarauskas – saksofonas, Gitara – promt, bei klavišiniai – visiems puikiai žinomas Giedrius Nakas.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close