NaujienosStraipsniai

Naujai sena rubrika papildyti jūsų HH playlistus: savaitės albumas #1

Pagalvojome, kad pastaraisiais metais vis rečiau jums pristatome dėmesio vertus užsienio atlikėjų darbus. Kadangi skaityti ilgas apžvalgas yra sunkesnis darbas, nei klausyti gerą, šviežią muziką – priėjome nuomonės, kad reiktų trumpai pristatyti jums po 1 albumą per savaitę. Taigi mūsų repo profesorius ir ko gero didžiausią HH įrašų kolekciją Baltijos šalyse turintis asmuo – Mironas, kiekvieną savaitę pristatys jums po vieną išskirtinį leidinį. Ši tradicinė rubrika jau ir dabar gyva Gatvės Lygos eteryje (kiekvieną trečiadienį 22:00 per ZipFM). Todėl kiekvieną trečiadienio vakarą, suvienyję jėgas pasistengsime padėti rasti jums gerų kandidatų papildyti savo playlistus.

Taigi 2018 metų Gegužės 2 savaitės albumas ir keli Mirono žodžiai apie jį:

Prieš gerą savaitę Mello Music Group į interneto platybes paleido dar vieną naują albumą… Chris Orrick – “Portraits” . Nereikia galvoti, kad tai šviežias debiutas, toli gražu ne. Jeigu neklystu tai bus trečias Chris Orrick albumas po Mellow Music sparnu, o kur dar keleta EP, ir jo debiutinis “The Kick” kartu su Hir-O, po kurio bėja Chris Orrick aka Red Pill atsisakė savo darbo vienoje iš Michigano gamyklų ir pasinėrė visa galva į kūrybą.

Naujame albume Chris nutarė numesti į šalį visas kaukes, slapyvardžius ir stereotipus, ir parodyti savo tikrą vardą. Parodyti tai, kas buvo ir kas yra geresnio jame ir jo kūryboje, be jokių pagražinimų… tiesiog purvinas, “žalias” skambesys. Juodai-balti autoportretai, … paprastų darbininkų istorijos, pokalbiai iš virtuvės apie gyvenimą, politiką, problemas, šeimą. Nors man atrodo kad toli nuo išsikeltų standartų jam pabėgti nepavyko.

Kadangi su albumo muzikine puse padirbėjo tokie vardai, kaip Nolan The Ninja, L’Orange, Calvin Valentine, kultibis Apollo Brown, Exile ir Onra… Prie mikrofono kompaniją palaikė Verbal Kent ir Fashawn – taigi kaip besuk Mellow Music žvaigždynas.

Mėnesio pabaigoje Mello Music išleis portretų CD ir plokšteles. Taigi bus gera proga palaikyti ir puiki proga papildyti kolekciją išskirtiniu albumu.

Visą albumą galite rasti Spotify: Paspaudę čia.
O dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close