NaujienosStraipsniai

Nauja XATA – linkim kietu sienų ir kambariokų

xataVis teko girdėti, paskui jau ir fb matyti gandus apie naują vietą Kaune. Dabar jau galima džiaugtis, kad žodžiai tapo konkrečiu kūnu ir matom alternatyvai draugišką “Xatą” Laisvės Alėjoje. Kas buvo, sakė, jog tai teisinga ir įdomi vieta, tad trumpai užmeskim akį, kodėl XATA ir kas joje?Lilas XATA

„Pavadinimas „Xata“ yra saviironiškas. Tai ir tarsi mažas pasišaipymas iš įsisenėjusios verslininkų meilės sulietuvintiems angliškiems žodžiams ir pavadinimams. Galų gale – mūsų interjeras bei patalpų išdėstymas išties primena namus“, – sakė Lilas.

Xata planas
Xata planas

„Turime daug įvairių paskirčių kambarių – „Šokam“, „Šnekam“, „Žaidžiam“, „Rūkom“, kuriose gali vykti skirtingos veiklos. Pavyzdžiui, kol salėje „Šokam“ vyksta gyvo garso koncertas, patalpoje „Šnekam“ gali vykti filmo peržiūra. Nors iš esmės tai yra bendros patalpos, tačiau tam tikras jų suskaidymas leidžia sukurti galimybę įvairiausiems renginiams, pasirodymams ir apskritai idėjoms“, – pridūrė atlikėjas.

Sau ir kitiems dar nespėjusiems apsilankyti palinkėsiu būtinai greitu metu ten pabūvoti, o  “Xatai” –  kad kambariokai būtų kieti ir sienos neliūdėtų!

Viena iš pirmųjų realių progų ištaisyti kultūrinio gyvenimo nuodėmes bus jau šį šeštadienį, nes XATOJE lankysis G&G! Info rasite čia https://www.facebook.com/events/313946178787329/

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Domina?

Close
Close